VAATA JÄRELE: Pärnus väravatesaju korraldanud Flora kindlustas kolmanda järjestikuse meistritiitli (lisatud pildigalerii) (0)

Tallinna FC Flora naiskond kindlustas kolm mängu enne hooaja lõppu kolmanda järjestikuse Eesti meistritiitli, alistades võõrsil Pärnu JK Vapruse 9:0.

Floral oli võimalus meistritiitel kindlustada juba eelmises voorus, aga siis kaotati tänavusel hooajal esmakordselt punkte, kui kodus tehti Saku Sportinguga viik. Täna olnuks viik piisav, et meistritiitel kindlustada, kuid Flora korraldas Pärnu Rannastaadionil vinge väravatesaju.

Flora haaras juhtohjad juba esimesel minutil, kui Saron Läänmäe imeline löök maandus Vapruse värava ristnurgas. Lisaks säras avapoolajal kübaratrikiga Flora kapten Katrin Loo, kaks väravat lõi Getter Saar ja ühe Ariina Mürkhain. Teisel poolajal skoorisid Anastasia Ivanova ja Loo.