VAATA JÄRELE: Puhanud Holland kasutas vabad ruutmeetrid ära ja läks poolfinaali (0)

U17 maailmameistrivõistlustel selgitasid esimese poolfinalisti Euroopa meister Holland ja üllataja Paraguay.  Paraguay kaitseliini vahel ja taga olnud vaba ruumi välkkiirete kontratega ära kasutanud Holland võitis 4:1.

Holland läks avapoolajal 2:0 juhtima, kuid Diego Duarte tabamus enne puhkepausile minekut muutis seisu taas põnevaks. Teisel poolajal võttis Holland siiski võimsalt oma.

Alates veerandfinaalidest näitab Soccernet.ee U17 MM-i täismahus. Veerandfinaalid mängitakse 10. ja 11. novembril, poolfinaalid 14. novembril, pronksimäng ja finaal 17. novembril.