VAATA JÄRELE: rannajalgpalli meistriliiga uus hooaeg sai avapaugu Pärnu liival (lisatud tulemused) (2)

Sel nädalavahetusel algas Coolbet rannaliiga meistriliiga uus hooaeg. Valitsev meister Augur Enemat alustas hooaega kahe võiduga ja asus liiga liidriks.

Tänavu osaleb Coolbet rannaliigas neli paremat Eesti (SK Augur Enemat, BSC Pärnu, BSC Thunder Arvutitark, Nõmme BSC OlyBet) ja kolm paremat Läti (BSC LAT, FK Beitar, BFS Ropaži) meeskonda, lisaks on esindatud Norra koondise baasil moodustatud meeskond (Pure Nordic Water), kes avaetapil koroonapiirangute tõttu ei osale, aga peab mängud järele järgmisel etapil.

Esimene etapp toimub Pärnus 3. ja 4. juulil ning Soccernet TV näitab kahe päeva jooksul kõiki peaväljakul toimuvaid mänge.

Esimesel võistluspäeval teenis kaks võitu SK Augur Enemat, kes alistas kindlalt BFS Ropaži 7:1 ja napilt FK Beitari 4:3. Eesti meeskondadest said veel võidupunktid  BSC Thunder Arvutitark ja Nõmme BSC OlyBet. Läti meeskondadest korjasid ühe võidu BSC LAT ja FK Beitar.

REKLAAM

3. JUULI AJAKAVA JA TULEMUSED:

Peaväljak (mängud Soccernet TV-s):

13.00 Nõmme BSC OlyBet - BSC Thunder Arvutitark 5:7
14.15 BFS Ropaži - SK Augur Enemat 1:7
16.30 FK Beitar - SK Augur Enemat 3:4

Teine väljak:

13.00 BSC LAT - FK Beitar 6:7
16.30 Nõmme BSC OlyBet - BSC Pärnu 7:2
17.45 BSC LAT - BFS Ropaži 10:7

Kommentaarid

enrito   •  
Tabloo ajaga oleks tore.
Kotz   •  
Ainult viimaseid 12 minutit on näha...

Sisene
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7