Menüü
TV
Veebisait

VAATA JÄRELE: täiseduga Flora võitis uuenenud formaadiga aastalõputurniiri (lisatud põhjalik galerii!) (0)

Tänavuse Premium liiga aastalõputurniiri võitis täiseduga FC Flora, kes võitis kõik kuus kohtumist. Teiseks tuli noore koosseisuga osalenud Nõmme Kalju. 

Kui varasemalt mängiti kahel päeval liigasüsteemis, siis nüüd ühel päeval kahes viieliikmelises alagrupis, millele järgnevad poolfinaalid ja finaal. Flora võitis enda alagrupis neli kohtumist väravate vahega 14:3, teisena pääses sealt poolfinaali FC Kuressaare.

B-grupis said nii Kalju kui Viljandi Tulevik võrdselt seitse punkti, aga grupivõidu teenisid just nõmmekad. Mõlemad poolfinaalid kuulusid samuti grupivõitjatele ja nii jäid Tulevik ja Kuressaare pronksmedaleid jagama. Penaltiseeria järel said  võidu saarlased, kuna Magnus Karofeldil õnnestus Tanel Langi löök tõrjuda.

Finaalis vormistasid kogenud Flora mängijad asja ära suhteliselt varakult - kaks iluväravat lõi Henri Järvelaid ning korra sahistas võrku turniiri parimaks väravakütiks kerkinud Herol Riiberg.

Suurim väravakütt: Herol Riiberg (Flora)
Parim väravavaht: Matheas Madik (Flora)
Parim mängija: Jevgeni Demidov (Kalju)

A-alagrupi seis:

1. Tallinna FC Flora 12p (4 mängust)
2. FC Kuressaare 7p (4)
3. Tartu JK Tammeka 4p (4)
4. JK Tallinna Kalev 4p (4)
5. Paide Linnameeskond 1p (4) 

B-alagrupi seis:

1. Nõmme Kalju FC 7p (4 mängust)
2. Viljandi JK Tulevik 7p (4)
3. JK Narva Trans 5p (4)
4. Tallinna FCI Levadia 5p (4)
5. Maardu Linnameeskond 2p (4)

Parimad väravakütid:

- Herol Riiberg

6 - Rainer Peips

- Jevgeni Demidov

3 - Moorits Veering, Vlasi Sinjavski, Nikita Komissarov, Silver Alex Kelder, Oliver Rass

2 - Nikita Dronov, Juri Holubka, Kristjan Kask, Tanel Neubauer, Vladislav Sakadejev, Aleksandr Ševtšenko, Artjom Škinjov, Vladislav Zanfirov, Valeri Trušin, Kaarel Usta, Patrick Genro Veelma, Rait Õlge, Karl Joosep Mark, Henri Järvelaid, Marcus Suurväli

1 - Siim Aer, Martin Allik, Markus Allast, Artemi Butajev, Sandor Dino Franch, Jaroslav Dmitrijev, Martin Jaagumets, Artjom Jermatšenko, Aleksandr Jurõšev, Ruslan Kolesnikov, Sergei Kondrattsev, Nevil Krimm, Anton Krutogolov, Mikk Kruusalu, Dominic Laaneots, Tanel Lang, Joonas Luts, Alan Mones, Erki Mõttus, Kevor Palumets, Kristjan Pelt, Markus Poom, Sten Reinkort, Alex Roosalu, Gustav-Hendrik Seeder, Aleksandr Zakarljuka, Andreas Tiits, Stanislav Tsõmbaljuk, Ander Ott Valge, Gregor Wahl, Karl Rudolf Õigus, Märten Opp

Mängud ja tulemused:

15.00 A Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 2:0 (Vlasi Sinjavski, Herol Riiberg)
15.18 A JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond 2:0 (Markus Allast, Sandor Dino Franch)
15.36 B Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond 2:2 (Anton Krutogolov, Moorits Veering - Valeri Trušin 2)
15.54 B Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 2:4 (Alex Roosalu, Kristjan Kask - Jevgeni Demidov 2, Kaarel Usta, Andreas Tiits)
16.12 A FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 1:1 (Oliver Rass - Gregor Wahl)
16.30 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 0:3 (Herol Riiberg, Vlasi Sinjavski, Nikita Komissarov)
16.48 B Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:3 (ov. Jarmo Randmäe - Rainer Peips, Kristjan Kask, Karl Joosep Mark)
17.06 B JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 3:3 (ov. Daniil Petrunin, Aleksandr Jurõšev, Juri Holubka - Nikita Dronov 2, Moorits Veering)
17.24 A JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 1:2 (Mikk Kruusalu - Erki Mõttus, Patrick Genro Veelma)
17.42 A Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2:3 (Jaagup Luts, Rait Õlge - Oliver Rass, Silver Alex Kelder 2)
18.00 B Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 2:2 (Rainer Peips, Martin Allik - Juri Holubka, Vladislav Sakadejev)
18.18 B Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond 2:2 (Kaarel Usta, Jevgeni Demidov - Artemi Butajev, Martin Jaagumets)
18.36 A Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 2:2 (Sten Reinkort, Dominic Laaneots - Rait Õlge, Kristjan Pelt)
18.54 A Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 5:0 (Herol Riiberg 3, Markus Poom, ov. Stiven Raider)
19.12 B JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 1:2 (Sergei Kondrattsev - Nevil Krimm, Ruslan Kolesnikov)
19.30 B Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 1:5 (Alan Mones - Rainer Peips 3, Gustav-Hendrik Seeder, Tanel Lang)
19.48 A Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 3:4 (Ander Ott Valge, Siim Aer, Kevor Palumets - Herol Riiberg 2, Artjom Jermatšenko, Nikita Komissarov)
20.06 A FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2:1 (Tanel Neubauer 2 - Patrick Genro Veelma)
20.24 B Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia 1:2 (Jevgeni Demidov - Karl Rudolf Õigus, Moorits Veering)
20.42 B Maardu Linnameeskond - JK Narva Trans 4:6 (Aleksandr Ševtšenko 2, Jaroslav Dmitrijev, Stanislav Tsõmbaljuk - Vladislav Zanfirov 2, Artjom Škinjov 2, Vladislav Sakadejev, Aleksandr Zakarljuka)
21.00 poolfinaal Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2:0 (Nikita Komissarov, Vlasi Sinjavski)
21.18 poolfinaal Nõmme Kalju - FC Kuressaare 3:1 (Marcus Suurväli, Kaarel Usta, Jevgeni Demidov - Oliver Rass)
21.36 kolmanda koha mäng Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2:2 (2:3) (Karl Joosep Mark, Rainer Peips - Märten Opp, Silver Alex Kelder)
21.54 finaal Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 3:1 (Henri Järvelaid 2, Herol Riiberg - Marcus Suurväli)

Tekstipõhine LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Flora: Vladislav Kreida, Michael Schjönning-Larsen, Michael Lilander, Daniel Tuhkanen, Markus Poom, Maksim Paskotši, Artjom Jermatšenko, Henri Järvelaid, Ralf-Sander Suvinõmm, Rasmus Saar, Nikita Komissarov, Evert Grünvald, Herol Riiberg, Ingmar Krister Paplavskis, Matheas Madik, Vlasi Sinjavski.

Kalev: Stiven Raider, Markus Allast, Kaspar Laur, Reinhard Reimaa, Karmo Paju, Jakob Tamberg, Gregor Wahl, Mikk Johannes Siitam, Mikk Kruusalu, Alger Džumadil, Selim El Aabchi, Sandor Dino Franch, Konstantin Sokolov, Karl Andre Vallner.

Kalju: Karl Karumaa, Jevgeni Demidov, Frank Kenneth Liblikmann, Andreas Tiits, Marcus Suurväli, Kirill Antonov, Kristjan Rattasepp, Richard Rõõm, Kirill Šustov, Taneli Tõlgo, Kaarel Usta, Ruslan Kolesnikov, Nevil Krimm, Karl Stefan Lill, Mathias Ranna, Henri Perk, Andree Marjamaa.

Kuressaare: Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Sten Penzev, Oliver Rass, Marco Lukka, Silver Alex Kelder, Mairo Miil, Rauno Tutk, Tanel Neubauer, Märten Opp.

Levadia: Andrei Grigorjev, Erik Utgof, Karl Rudolf Õigus, Artjom Komlov, Anton Krutogolov, Moorits Veering, Nikita Dronov, Darijus Jurs, Alan Mones, Daniil Petrunin, Aleksandr Kraizmer.

Maardu: Artjom Jakovlev, Martin Jaagumets, Aleksandr Ševtšenko, Stanislav Tsõmbaljuk, Maksim Zelentsov, Risto Paju, Mihhail Jakovlev, Aleks Polkopa, Valeri Trušin, Jaroslav Dmitrijev, Artemi Butajev, Dmitri Dovženok, Jaroslav Pantšenko.

Paide: Kristjan Pelt, Marten Ritson, Ander Ott Valge, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevin Kärp, Rait Õlge, Kristjan Kurim, Mattias Sapp, Kevor Palumets, Rauno Kald.

Tammeka: Alfred Tammiksaar, Ats Toomsalu, Tanel Tammik, Mikk Raid, Tauno Tekko, Daaniel Maanas, Sten Reinkort, Artur Uljanov, Marti Pähn, Erki Mõttus, Tristan Koskor, Marcus Agarmaa, Joonas Kartsep, Dominic Laaneots, Mihkel Järviste, Patrick Genro Veelma, Siim Valtna, Carl Kaiser Kiidjärv.

Trans: Maksim Pavlov, Nikita Savenkov, Juri Holubka, Vladislav Zanfirov, Aleksandr Zakarljuka, Vladislav Šutin, Nikita Mihhailov, Sergei Kondrattsev, Artjom Škinjov, Aleksei Stepanov, Aleksandr Jurõšev, Nikita Jegorov, Daniil Bondar, Deniss Poljakov, Vladislav Sakadejev.

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Alex Roosalu, Kristjan Kask, Herbert Velleste, Tanel Lang, Gustav-Hendrik Seeder, Rainer Peips, Martin Allik, Kaupo Kruusmäe, Karl Siimson, Karl Joosep Mark, Paul-Aleksander Pai, Johannes Rebane, Jarmo Randmäe, Mark Edur, Robin Marandi.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
ÜLLATUSED KODULIIGAS
Luup peale | Penalti või mitte? Kalevit ei huvita, võit kuulub neile!  (vaata galeriid!)
Kožuhhovski: nägin juba Tallinnas bussi astudes, et täna oleme valmis võitma
MUST MÕTISKLES
HUVITAVAD TEEMAD
INTRIIGID ÕHUS
Pikk ette (ja ise järele) | Özcan on türklasena vallandamiseks valmis, ent Transi lahutavad edust vaid detailid
OLULISED VIDEOD
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
4
4
0
0
10:2
12
2.
Tallinna FC Flora
4
3
1
0
9:3
10
3.
Nõmme Kalju FC
4
3
0
1
10:2
9
4.
JK Tallinna Kalev
5
2
1
2
5:12
7
5.
Tartu JK Tammeka
5
2
1
2
4:5
7
6.
Paide Linnameeskond
4
2
0
2
12:7
6
7.
FC Kuressaare
5
2
0
3
5:8
6
8.
Tallinna JK Legion
5
1
0
4
3:8
3
9.
Viljandi JK Tulevik
4
1
0
3
4:12
3
10.
JK Narva Trans
4
0
1
3
5:8
1
VIIMASED PILDIGALERIID