VAATA JÄRELE: täiseduga Viimsi jätkas võidukalt Elva vastu (0)

Esiliiga hooaega eksimatult alustanud Viimsi JK jätkas mänge edukalt ning alistas FC Elva 2:0. Soccernet TV näitas mängu otsepildis.

Viimsi asus mängu juhtima 10. minutil, kui eelmise kahe vooruga neli väravat löönud Gregor Lehtmets oli täpne penaltipunktilt. Teisel poolajal tegi karistuslöögist tekkinud rikošeti abil skoori Rasmus Kala.

Viimsi jätkab kolmest mängust teenitud üheksa punktiga teisel kohal, jäädes Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnale alla ainult väravate vahega. Elva on neljast mängust kogutud kolme punktiga üheksandal tabelireal. Peale koondisepausi kohtuvad meeskonnad vastavalt Tallinna JK Legioni ja Ida-Virumaa FC Alliance'iga.