VAATA JÄRELE: Trans tegi Legionile uut ja vana ning edenes kerge vaevaga karikasarja järgmisesse ringi (0)

Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis alistas Narva Trans kindlalt Tallinna Legion ning edenes järgmisesse ringi.

Premium liigas 5. kohal asuv Trans edenes karikasarja järgmisesse ringi väga lihtsa vaevaga, kui täna oldi koguni 7:0 üle Esiliiga liider Legionist.

Juba neljandal minutil viis Eduard Golovljov Transi juhtima. 12. minutil sai Legioni väravavaht hakkama omaväravaga ning 43. minutil sai taaskord Golovljov jala valgeks. Vaheajale mindi Transi 3:0 eduseisus.

63. minutil sai Golovljov hakkama kübaratrikiga ning 76. lõi ründaja juba oma neljanda värava tänases mängus. 83. minutil lõi Aleksandr Zakarljuka seisuks 6:0 ning viimase värava sai enda nimele Julius Kasparavicius.