Menüü
TV
Veebisait

VAATA JÄRELE: U17 koondis võitis ka Leedut ja läbis turniiri täiseduga (6)

Eesti U17 koondis võitis UEFA sõprusturniiri otsustavas mängus Leedu eakaaslaseid 2:0 ning teenis täiseduga turniiri esikoha.

Eesti läks juhtima avapoolaja viimasel minutil, kui Daniil Kuraksin mängis Andrei Smirnoviga seinasöötu, murdis karistusalasse ja saatis palli värava alumisse nurka.

Lõppskoori vormistas kohtumise lõpus Taaniel Usta, kes sai Rocco Robert Sheinilt hea söödu kaitseliini taha.

REKLAAM

Eesti oli eelnevates matšides purustanud Liechtensteini 7:0 ja Fääri saared 5:0 ning läbis seega terve turniiri puhta seljatagusega. Kokkuvõttes on U17 koondis teeninud tänavu kuuest mängust viis võitu.

Mitteametlik protokoll:

26. aprillil kell 13.00 Sportland Arenal

Leedu - Eesti  0:2 (0:1)
40. Daniil Kuraksin, 76. Taaniel Usta

Hoiatused: 14. Grantas Jaseliunas, 74. Titas Buzas - 16. Karl Gustav Kokka
Pealtvaatajaid: 119
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Andres Kalvik
Neljas kohtunik: Rein Väin

Leedu: Dominykas Valeckas, Gabrielis Nikonovas (71. Ervinas Vilkaitis), Evaldas Urmonas (41. Vakaris Skibiniauskas), Grantas Jaseliunas (55. Titas Buzas), Eimantas Dzinga, Armandas Kucys (41. Arnas Spycius), Deividas Dovydaitis, Motiejus Slivka, Aleks Okolovic (55. Vaidas Magdušauskas), Artemijus Tutyškinas (41. Matijus Remeikis), Motiejus Burba.
Varus: Rokas Bagdonavicius, Vaidas Magdušauskas, Titas Buzas, Arnas Spycius, Ervinas Vilkaitis, Gabrielius Micevicius, Matijus Remeikis, Gabijus Micevicius, Vakaris Skibiniauskas.

Eesti: Georg Mattias Lagus, Maksim Paskotši, Aleksandr Nikolajev, Karl Gustav Kokka (50. Rocco Robert Shein), Nikita Ivanov, Daniil Kuraksin (75. Richard Tohver), Martin Vetkal (79. Sander Alex Liit), Andrei Smirnov, Taaniel Usta, Sten Jakob Viidas (50. Tristan Toomas Teeväli), Erko Jonne Tõugjas.
Varus: Kaupo Kruusmäe, Rasmus Kallas, Rocco Robert Shein, Sander Alex Liit, Richard Tohver, Tristan Toomas Teeväli.


Eesti U17 koondis
:

Väravavahid 
1 Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
12 Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad 
13 Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
14 Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
4 Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
21 Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
3 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
5 Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
15 Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad 
8 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
16 Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
11 Daniil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
18 Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
6 Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
10 Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
7 Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
19 Taaniel Usta (17.02.2003) – MyPa (FIN, laenul Harju JK-st)
9 Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora
20 Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
17 Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla–Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mihhail Artjuhhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa


Leedu U17 koondis:

Väravavahid
1 Dominykas Valeckas (04.08.2003) – FK Vilnius
12 Rokas Bagdonavicius (20.01.2004) – NFA

Kaitsjad
16 Matijus Remeikis (28.03.2003) – SG-FA Šiauliai
18 Artemijus Tutyškinas (08.08.2003) – FCB Escola (Poola)
3 Gabrielis Nikonovas (23.04.2003) – FK Žalgiris
4 Evaldas Urmonas (21.01.2003) – Panevežio SG
11 Deividas Dovydaitis (26.01.2003) – SG-FA Šiauliai
14 Motiejus Slivka (14.02.2003) – Panevežio SG

Poolkaitsjad
5 Grantas Jaseliunas (07.01.2003) – SG-FA Šiauliai
6 Eimantas Dzinga (03.02.2003) – Panevežio SG
7 Vaidas Magdušauskas (02.12.2003) – FK Banga
8 Titas Buzas (14.06.2004) – OS Belenenses FC (Portugal)
13 Ervinas Vilkaitis (24.04.2003) – FK Žalgiris
21 Vakaris Skibiniauskas (29.05.2003) – Panevežio SG
17 Aleks Okolovic (14.01.2003) – FK Žalgiris
15 Gabrielius Micevicius (25.04.2003) – SG-FA Šiauliai
19 Motiejus Burba (10.08.2003) – Sevenoaks FC (Inglismaa)

Ründajad
20 Gabijus Micevicius (25.04.2003) – SG-FA Šiauliai
10 Armandas Kucys (27.02.2003) – Panevežio SG
9 Arnas Spycius (15.01.2003) – FK Žalgiris

Peatreener: Audrius Statkevicius
Treener: Mantas Babianskas
Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas
Kehalise ettevalmistuse treener: Šarunas Biciušas
Videoanalüütik: Rokas Pranaitis
Arst: Darius Ruockus
Mänedžer: Aleksandras Jefišovas
Delegatsioon: Svajunas Cesnulis, Žydrunas Buzas

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

nonii   •  
Korralik mäng, natuke palju vigu meie poolt aga korralik tiimitöö taas. See kohtunikebrigaad oli kyll lambakari, suluseise nende jaoks ei eksisteeri ja lisaminutid otsustati juba 80ndal minutil, kõike võib selle ajaga juhtuda.
Lammas   •  
U17 màngibki 80 minutit, lammas.
jahm   •  
2x40min oli sellel u17 turniiril jah, pluss oli 8 minutilised karistused ka (nagu jäähokis, kus muidugi lühemad, ag põhimõte sama). Selle u17 puhul mulle meeldib üks asi eriti, mis ei ole tavaline eesti koondiste puhul... kiired söödud omavahel, seinasöödud ja kokkumäng, väga kena oli vaadata, isegi siis kui sööt ei olnud alati 100% täpne ja kokkumäng 100% sujuv, siis asi toimis ja valmistas vastastele raskusi.
2-0   •  
Šein super eeltöö ja sööt
https://youtu.be/k4et4N5aAiU
Daniil Kuraksini super v   •  
hmm   •  
miks 18 pingil alustas

Sisene
AHJUSOE TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Koolirahast hoolimata konkurendid kotti - Paide uus tase
PREMIUM LIIGA
Operaator Lipp, mitte Kõps! Talendikas ründaja sattus kaamera eest kaamera taha
VÄLISMAA TIPPLIIGAD
Tallinnasse saabunud Sloveenia koondises 22 koroonapositiivset! Mäng Eestiga jääb ära
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
23
21
1
1
62:16
64
2.
Paide Linnameeskond
24
18
0
6
60:25
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12