VAATA JÄRELE: Uus võitja! Üle viie aasta turniiril osalenud Kure fännid näitasid teistele tagatulesid (0)

Soccernet.ee traditsioonine fänniturniir sai uue võitja, kui viie aasta järel turniiril osalenud Kure Ultrad finaalis Narva TRANSformersi alistas.

Kure Ultrad teenisid oma alagrupis neli võitu ja ühe viigi, lisaks ka teine koht laululahingus. Oma grupis laululahingu võitnud Roosad Pantrid said küll samuti 16 punkti, aga kuna Kurele kaotati, siis oli finaalikoht Kure oma.

Teisest grupist tagas koha finaalis laululahingu üldvõidu teeninud Narva TRANSformers, kelle eest figureeris ka reaalne transformer! Finaal tehti küll põnevaks ja löödi Kurele ka värav, aga lõpuks tuli siiski vastu võtta 1:2 kaotus. Kolmanda koha tagasid endale Roosad Pantrid.

Fänniturniir saab toimuda tänu headele sõpradele, kes on meid toetanud juba aastaid: MIND Media ja Betsafe ja A. Le Coq ja Suveniiritehas ja Eesti Jalgpalli Liit. Aitäh!

LIVE-ülekanne:
Tulemused ja väravalööjad LIVE-akna all. Turniiril saab silma peal hoida ka erilehel.

A-grupp:

1. Narva TRANSformers 14 punkti
2. Wolves fännipunt 9 p
3. Viies Sektor 8 p
4. Tuleviku Kaikad 7 p 
5. Saue JK Rannarutsid 7 p
6. Merejumalad 6 p

Laululahingust saadud lisapunktid:

6 p TRANSformerid (üldvõitja)
3 p Rannarutsid
1 p Viies Sektor

B-grupp:

1. Kure Ultrad 16 p
2. Roosad Pantrid 16 p
3.  SK Koeru Veteranid 40+ 10 punkti
4. Rakvere Pullid 7 p
5. Levadia Ultrad 3 p
6. Jalgpallihaigla 1 p

Laululahingust saadud lisapunktid

6 p Roosad Pantrid
3 p Kure Ultrad
1 p Jalgpallihaigla

Laululahingu eriauhinnad:

Narva Transformerid - parim leegionär.
Saue Rannarutsid - Emadepäeva eriauhind.
Koeru JK Veteranid - auhind, et Raudsepp püksid jalga jättis.
Rakvere Pullid - noorima eeslaulja eripreemia.
Roosad Pantrid - Gustav Ernesaksa ja Hirvo Surva nimeline ühehäälsuspreemia.
Viies Sektor - Mihhail Kõlvarti nimeline eripreemia Kalevi spordihalli mitte täiesti äralõhkumise eest.
Jalgpallihaigla - Serviisipreemia.
Kure Ultrad - Lydia Koidula luuleauhind.
Tuleviku kaikad - auhind parima formatsiooni eest.
Merejumalad ja Wolvesi fännipunt - koalitsioonipreemia.

Eriauhinnad:

"Poodi kohvile" - Lauri Hollo (Kaikad)
"Läheb mänguks!" - Sassi naine (Levadia)
"Inspiratsiooni allikas" - Kotteri ema (Rannarutsid)
"Saltomees" - Kristjan Kändla (Kaikad)
Parim mängija - Aleks Lesk (Kure)
Parim väravavaht - Veiko Lints (Koeru)
Parim väravakütt - Marek Reiman (Wolves)

Turniiri ajakava:

15.00 A Viies Sektor - Narva TRANSformers 1:2 (Kielas - Kolesnikov, Špol)
15.13 B Rakvere Pullid - Levadia Ultrad 1:0 (Küngas)
15.26 A Merejumalad - Wolves fännipunt 1:2 (Koort - Reiman 2)
15.39 B SK Koeru Veteranid - Kure Ultrad 0:0
15.52 A Tuleviku Kaikad - Saue JK Rannarutsid 2:1 (Kändla, Rennit - O. Heinsoo)
16.05 B Jalgpallihaigla - Roosad Pantrid 0:1 (Tromp)
16.18 A Viies Sektor - Merejumalad 2:1 (Karja, Valdmann - Eylandt)
16.31 B Rakvere Pullid - SK Koeru Veteranid 0:4 (Kupper, Pajula, Paglant, Nagla)
16.44 A Narva TRANSformers - Rannarutsid 1:1 (Dmitrijev - Pugri)
16.57 B Levadia Ultrad - Roosad Pantrid 1:2 (ov Riisman - Urban, Rosmann)
17.10 A Wolves fännipunt - Tuleviku Kaikad 1:1 (Voojärv - Koni)
17.23 B Kure Ultrad - Jalgpallihaigla 4:0 (Lesk 2, Tänav, Prostang)
17.36 A Merejumalad - Narva TRANSformers 0:1 (Sirotkin)
17.49 SK Koeru Veteranid - Levadia Ultrad 2:0 (Jammer, Pajula)
18.02 A Tuleviku Kaikad - Viies Sektor 1:2 (Hollo - Rannu, Kielas)
18.15 LAULULAHING
18.35 B Jalgpallihaigla - Rakvere Pullid 0:2 (Lasberg, Kalda)
18.48 A Saue JK Rannarutsid - Wolves fännipunt 0:4 (Kaljurand, Reiman 3)
19.01 B Roosad Pantrid - Kure Ultrad 0:4 (Lepp, Kadak 2, Moondu)
19.14 A Merejumalad - Tuleviku Kaikad 3:2 (Gurko, Koort 2 - Hollo, Laanisto)
19.27 B SK Koeru Veteranid - Jalgpallihaigla 2:0 (Kerem, Jammer)
19.40 A Narva TRANSformers - Wolves fännipunt 0:0
19.53 B Levadia Ultrad - Kure Ultrad 0:3 (Lesk, Tänav 2)
20.06 A Viies Sektor - Saue JK Rannarutsid 0:1 (Heinsalu)
20.19 B Rakvere Pullid - Roosad Pantrid 1:1 (Lasberg - Pardane)
20.32 A Tuleviku Kaikad - Narva TRANSformers 2:1 (Kändla - Kolesnikov)
20.45 B Jalgpallihaigla - Levadia Ultrad 1:2 (Eiche - Kutsar 2)
20.58 A Saue JK Rannarutsid - Merejumalad 2:3 (Heinsoo, Lees - Kalbus, Iljin, Eylandt)
21.11 B Roosad Pantrid - SK Koeru Veteranid 1:0 (Seppel)
21.24 A Wolves fännipunt - Viies Sektor 1:1 (Reiman - Kuusemäe)
21.37 B Kure Ultrad - Rakvere Pullid 3:2 (Sepp, Lesk 2 - Ruusoja 2)
21.50 FINAAL Narva TRANSformers - Kure Ultrad 1:2 (Tunjov - Kadak, Kuivjõgi)

Võistkondade koosseisud:

Viies Sektor: 27-Brandon Paimal, 4-Gert Nõgu, 18-Kert Rannu, 14-Joonas Kuusemäe, 99-Mel-Andris Paavel, 33-Robert Allemann, 0-Even Raev, 16-Markus Puura, 11-Ariko Kielas, 21-Tanel-Toomas Rikanson, 44-Kaius Karja, 88-Meelis Valdmann, 5-Robert Kammer.

Merejumalad: 31-Alari Linnaste, 16-Kristel Koort, 15-Edgar Gurko, 17-Raul Ilbi, 19-Peeter Laur, 20-Jüri Iljin, 6-Janar Vilbus, 2-Joosep Kalbus, 33-Edwin Eylandt, 66-Reimo Ruul.

Tuleviku Kaikad: 37-Ülar Koni, 75-Mirko Gedvil, 24-Tarmo Kallaste, 34-Hugo Laanisto, 80-Martin Rennit, 25-Kristjan Kändla, 33-Lauri Hollo, 32-Rivo Telve, 17-Marek Tiits.

Saue JK Rannarutsid: 5-Kevin "Hipiruts" Kahro , 14-Ott "Põhiruts" Heinsoo, 23-Harles "Jurist" Veersalu, 9-Rudolf "OG Ruts" Põldma, 44-Toni "Ristpea" Kutsar, 17-Paul "Pál Åhusist" Lees, 20-Karl "Ööruts" Vaikla, 37-Siim "DundeeRuts" Eesalu, 3-Toomas "Pleiku" Pugri, 6-Andri Eric "taustaJÕUD" Külaviir, 7-Risto-Raul "RULLnation" Pajula, 18-Henri "Viiner" Heinsalu, 99-Silver "Sillukas" Kotli, 88-Britt "Põhirutsi õde" Heinsoo.

Wolves fännipunt: 1-Margo Tarmu, 3-Indrek-Ivari Saluvee, 2-Ivor Piir, 28-Mairo Ots, 21-Lauri Voojärv, 7-Mihkel Pool, 18-Karel Roosipuu, 92-Märten Mändla, 11-Mario Mihkelson, 15-Lauri Kaljurand, 29-Marek Reiman, 31-Helander Vist.

Narva TRANSformers: 21-Dmitry Chugrov, 17-Daniil Tronin, 13-Vassili Tunjov, 16-Juri Makarenkov, 20-Dmitri Sirotkin, 18-Ilja Andreev, 14-Edgar Kolesnikov, 22-Aleksei Speranski, 8-Aleksandr Dmitrijev, 11-Ivan Špol, 1-Igor Sumarok.

Rakvere Pullid: 11-Külli Raudsalu, 20-Argo Raudsalu, 10-Margus Christopher Kalda, 27-Stefan Jaanus Rüstern, 26-Marek Jõeleht, 13-Taavi Saar, 71-Meelis Mändla, 80-Kaido Laasberg, 81-Toomas Halliksaar, 7-Piret Ruusoja, 45-Taavi Küngas, 1-Andre Viikholm, 91-Maddi Rennel, 34-Andres Rattassep.

SK Koeru Veteranid 40+: 34-Janno Kupper, 9-Andres Pajula, 8-Hanno Kerem, 7-Hendrik Ööbik, 18-Elis Laansalu, 232-Enti Inno, 6-Heigo Paglant, 100-Tarvo Jammer, 25-Pavo Raudsepp, 1-Veiko Lints, 300-Tarel Ummik, 65-Ivar Nagla.

Jalgpallihaigla: 13-Tarmo Linnamägi, 6-Hans Kristofer Eiche, 3-Priidik Aasaleht, 4-Indrek "Long" Lang, 5-Martin Ohlo, 2-Frank "Papa" Kolde, 10-Ly Unga, 8-Harri Rebane, 9-Valdis "Valta" Toomast, 7-Rando Kikkas, 11-Tarmo "Tarme" Väät, 12-Tõnis "Dareth" Nurk, 14-Priit Kärner, 1-Reemo Karlson, 15-Eigo Kaljurand, 16-Madis Hallimäe.

Roosad Pantrid: 16-Priit Riisman, 3-Mario Tromp, 13-Tauno Tamman, 6-Margus Lepmets, 15-Urmas Pardane, 21-Henri Kiivit, 100-Ergo Rikkand, 96-Egert Kadarik, 14-Maiki Mätas, 22-Enri Teedla, 4-Tomaš Urban, 9-Aivar Rosmann, 1-Peeter Seppel.

Kure Ultrad: 10-Aleks Lesk, 8-Emil Lepp, 5-Cristo Prostang, 6-Kris Tänav, 4-Karl Kadak, 3-Saimon Moondu, 2-Henri Paomees, 17-Oskar Kivi, 16-Jass Saarkoppel, 9-Karl-Hendrik Tamkivi, 11-Karl-Thomas Sepp, 13-Kristofer Mägi, 14-Karl-Alder Kuivjõgi, 1-Tanel Noot, 18-Kristjan Mäeots.

Levadia Ultrad: 0-Mark-Julius Pikat, 7-Aleksandr Grafov, 10-Mihkel Tainas Tomson, 4-Mihhail Kotsjuk, 1-Andreas Kutsar, 2-Ilja Grigorjev, 11-Eduard Poobus, 3-German Levenets, 6-Timofei Monahhov, 9-Dmitri Kolõbanov, 5-Daniel Linter, 8-Artjom Murnik.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: GERTRUD ALATARE
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
OTSEPILT: kuidas saavad Paide alistanud tartlased hakkama Levadiaga?  (Välja ja Ainsalu Levadia koosseisus!)
TIPPJALGPALLILE JOON ALLA
Jalgpalli lennunduse vastu vahetanud Signy Aarna: ei kripelda üldse, sest mu parimad jalka-aastad on möödas
UUS VÄLJAKUTSE POOLAS
Karl-Romet Nõmm esimesest välislepingust, uuest särginumbrist, keerulisest ajast Floras ja ebaõnnestunud koondisedebüüdist
PREMIUM LIIGA KLUBID VALMISTUVAD
MITMESUGUST
EESTLASTE UUED VÄLJAKUTSED
Pikk ette (ja ise järele) | Tühjad tribüünid peletavad kultuurinäljas Eesti jalgpallurid välismaale
OLULINE
Udune Albion | Liverpool ei mahu sümboolsesse alg11-sse isegi siis, kui pruukida halastavat meetodit  (üleskutse vaatajatele!)
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
2.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
9.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0