VAATA JÄRELE: vähemuses lõpetanud Flora sai Tartust minimaalse võidu (0)

Premium liiga liider Tallinna Flora teenis 22. voorus võõrsil Tartu Tammeka vastu 1:0 võidu, kuigi mängis pool tundi arvulises vähemuses.

Värava lõi 41. minutil nurgalöögi saginas Henrik Pürg. Tsenderduse andis Markus Poom, selle suunas värava ette Markus Soomets, seejärel puutusid palli veel nii Gerdo Juhkam kui ka Richard Aland, kuid Pürg jäi tartlaste vastu olukorras peremeheks.

63. minutil jäi Flora kümnekesi, kuna Martin Miller läks korkidega Patrick Genro Veelmale jalga ning sai otse punase kaardi. Rohevalged hoidsid aga ka vähemuses kohtumist enda kontrolli all ja teenisid kahe viigi kõrvale 20. võidu.