Vahetusmees päästis varase šoki saanud Atleticole lõpuminutil võidu (0)

Hispaania kõrgliigas mängis oma fännide närvidel Atletico Madrid, kuid lõpp hea, kõik hea: kodus alistati 0:2 kaotusseisust Eibar ning jätkatakse ainsa täisedu omava meeskonnana tabeli tipus.

Mäng algas Atleticole šokiga, sest 19. minutiks juhtisid külalised Charlesi ja Anaitz Arbilla väravatest juba 2:0. Peagi lõi Joao Felix küll Diego Costa suurepärase eeltöö järel ühe värava tagasi, ent pausile mindi ikkagi Eibari eduseisus.

Väljakule naastes viigistas Vitolo 52. minutil, kuid võiduväravat pidi Atletico ootama 90. minutini. Siis sai karistusalas palli 84. minutil pingilt mängu sekkunud Thomas ning saatis selle õhku hüpanud Eibari väravavahi Marko Dmitrovici alt võrku.

Atleticol on kolmest mängust kolm võitu ning ainsa meeskonnana ei ole nad alanud hooajal veel kordagi punkte kaotanud. Eibaril on kolmest kohtumisest kirjas üksainus viigipunkt.

Esimesed võidupunktid sai tabelisse Granada, kes oli võõrsil 3:0 üle võiduta jätkavast Espanyolist. Võit, viik ja kaotus on sarnaselt Granadale nüüd kirjas ka Valencial, kelle mõlemad tabamused 2:0 võidumängus Mallorca üle sündisid Dani Parejo jalast penaltipunktilt.

Atletico Madrid - Eibar 3:2 (1:2)