Menüü
TV
Veebisait

Väikest karikat asub püüdma 74 meeskonda, kes loositi täna paaridesse (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Täna loositi Eesti Jalgpalli Liidu ruumes Väikeste karikavõistluste 1/64- ja 1/32-finaalpaarid. Võistlustele pani end kirja 74 meeskonda.

Avaringis toimub kümme kohtumist, otse pääses järgmisesse ringi 54 meeskonda. Seoses koroonapandeemiaga pole veel selgunud, millal mängud peetakse.

Väikestel karikavõistlustel osalevad II ja madalamate liigade meeskonnad ning lisaks mitmed Rahvaliiga satsid.

Mullu triumfeeris A. Le Coq Arenal toimunud finaalis Paide Linnameeskond III, kes alistas otsustavas mängus 4:1 FC Otepää. III liigas palliv Otepää peab loosi tahtel tänavu alustama avaringist, kui võõrustab Kohtla-Nõmmet (Rahvaliiga).

Väikeste karikavõistluste 1/64-finaalpaarid:

Rummu Dünamo (III liiga) - Young FC (RL)
Tallinna FC Ararat (III liiga) - Saku Jalgpalliklubi (RL)
FC Aruküla (IV liiga) - Rasmus Värki Jalgpallikool (RL)
FC Järva-Jaani (III liiga) - IBK Here for Beer (RL)
Lilleküla JK Retro (III liiga) - Värska (RL)
FC Otepää (III liiga) - Kohtla-Nõmme (RL)
Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga) - Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL)
Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga) - Viljandi JK Tulevik III (IV liiga)
FC Maardu Aliens (III liiga) - Tallinna FC Zapoos (III liiga)
FC Maksatransport (RL) - JK Metsis (RL)

Väikeste karikavõistluste 1/32-finaalpaarid:

Harju JK Laagri (II liiga) - Raplamaa JK (II liiga)
Team Helm (RL) - Tallinna FC Hell Hunt (III liiga)
Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga) vs. Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL) võitja - Viimsi Lõvid (IV liiga)
Saue JK (II liiga) - JK Kernu Kadakas (III liiga)
FC Aruküla (IV liiga) vs. Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) võitja - Lilleküla JK Retro (III liiga) vs. Värska (RL) võitja
Maardu Linnameeskond II (II liiga) - Maarjamäe FC IGI (IV liga)
Kohtla-Järve JK Järve III (III liiga) - Tallinna FC Flora U19 (II liiga)
Tallinna FC TransferWise (IV liiga) - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
Kristiine JK (IV liiga) - Rumori Calcio Tallinn (IV liiga)
Paide Linnameeskond III (II liiga) - Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV liiga)
Tartu JK Welco II (II liiga) - FC Jõgeva Wolves (II liiga)
Anija JK (III liiga) - Saku Sporting (III liiga)
FC Järva-Jaani (III liiga) vs. IBK Here for Beer (RL) võitja - Tallinna FC Teleios (IV liiga)
SK Imavere (III liiga) - Läänemaa JK Haapsalu (IV liiga)
FC Tallinna Wolves (IV liiga) - FC Elva II (III liiga)
Tallinna FC Pocarr (III liiga) - FC Kuressaare II (II liiga)
Raasiku FC Joker (II liiga) - Viimsi JK II (II liiga)
Keila JK II (III liiga) - FC Otepää (III liiga) vs. Kohtla-Nõmme (RL) võitja
Rumori Calcio II Tallinn (IV liiga) - Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga) vs. Viljandi JK Tulevik III (IV liiga) võitja
Türi Ganvix JK (III liiga) - Tallinna FC Reaal (IV liiga)
Rummu Dünamo (III liiga) vs. Young FC (RL) võitja - Tallinna SC ReUnited (IV liiga)
Pärnu JK Poseidon (II liiga) - Tallinna JK Legion II (II liiga)
FC Maardu Aliens (III liiga) vs. Tallinna FC Zapoos (III liiga) võitja - Valga FC Warrior (III liiga)
Tartu JK Welco X (III liiga) - Tallinna FC Zenit (III liiga)
Nõmme Kalju FC III (III liiga) - Tallinna FC Ararat (III liiga) vs. Saku Jalgpalliklubi (RL) võitja
FC Lebo Ülesanne (RL) - Tartu FC Helios (II liiga)
FC Maksatransport (RL) vs. JK Metsis (RL) võitja - JK Loo (IV liiga)
Tallinna FC Eston Villa (III liiga) - FC Lelle (IV liiga)
Märjamaa Kompanii (III liiga) - FC Mulgi (RL)
FC Kose (III liiga) - Tallinna JK Piraaja (II liiga)
Rakvere JK Tarvas II (III liiga) - FC Äksi Wolves (III liiga)
Põhja-Sakala (II liiga) - FC Sillamäe (III liiga)

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
SUURTE MÄNGUDE PÄEV
TULEVIK MUSERDAS TRANSI
Itaalia maraton: 44 päeva, millest Serie A-d mängitakse 39-l. Kas ka koos publikuga?
ÜLLATUSED KODULIIGAS
MUSTA MÕTISKLUSED
MULTIMEEDIAMAAILM
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
5
4
1
0
12:4
13
2.
Nõmme Kalju FC
5
4
0
1
12:2
12
3.
Tallinna FCI Levadia
5
4
0
1
10:4
12
4.
JK Tallinna Kalev
5
2
1
2
5:12
7
5.
Tartu JK Tammeka
5
2
1
2
4:5
7
6.
Paide Linnameeskond
5
2
0
3
13:10
6
7.
Viljandi JK Tulevik
5
2
0
3
6:12
6
8.
FC Kuressaare
5
2
0
3
5:8
6
9.
Tallinna JK Legion
5
1
0
4
3:8
3
10.
JK Narva Trans
5
0
1
4
5:10
1
VIIMASED PILDIGALERIID