Väikestel karikavõistlustel selgusid poolfinalistid (valitsev karikavõitja langes välja) (0)

Väikestel karikavõistlustel peeti eile viimased veerandfinaalid ning selgunud on neli meeskonda, kes jätkavad heitlust karika nimel. Täna toimunud loosimisel selgusid ka poolfinaalide vastasseisud, teatas jalgpall.ee.

Esimesena kindlustas esmaspäeval toimunud mängus edasipääsu Tallinna FC Zenit, lülitades tulemusega 2:1 välja eelmise aasta karikavõitja Saue JK. Kernu Põhikooli staadionil peetud kohtumises löödi väravad teisel poolajal. Zeniti kangelaseks tõusis kahe väravaga Andre Talivee, kui ta avas skoori 53. minutil ning suurendas eduseisu 65. minutil. Saue auvärava autoriks oli lisaminutitel Mart Jõesaar.

Päev hiljem pääses kindlamalt nelja parema sekka Paide Linnameeskond III, kui Pärnu JK Poseidonist oldi üle 3:0. Mängu avavärav sündis 18. minutil, kui Rene Puhke realiseeris penalti. Teisel poolajal lisasid omalt poolt ühe tabamuse veel Lauri Varendi ja Kaarel Kivimägi.

Eile toimus karikavõistlustel kaks kohtumist. Lilleküla JK Retro näitas head minekut, kui 4:1 alistati FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM. Vaheajapausile läks Retro kaheväravalises eduseisus, kui täpsed olid Jaan Leimann ja Rasmus Munskind. Teisel kolmveerandtunnil suurendas eduseisu Dmitry Skiperski (pildil) tabamus ja lõppseisu vormistas penaltist Rasmus Munskind. Tarvastu ja Tõrva ühendmeeskonna ainsa värava autoriks oli lisaminutitel Joonas Horn.

Pingelise kohtumise tulemusena kindlustas koha poolfinaalis ka FC Otepää, võttes Raasiku FC Jokeri vastu võidu penaltiseerias. Joker asus kohtumist koduväljakul juhtima 21. minutil läbi Janar Pragi. Sellele vastas Otepää omalt poolt kolme väravaga, kui resultatiivsed olid Alari Mark, Marko Sonn ja Kristjan Paapsi. Raasiku võitles ennast mängu tagasi tänu Pragi ja Ott Reinike tabamustele ning kohtumise normaalaeg lõppes tulemusega 3:3. Lisaajal kumbki meeskond väravavõrku ei sahistanud ning vägagi tasavägises penaltiseerias teenis 5:4 võidu Otepää.

Täna selgusid Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimisel ka poolfinaalide vastasseisud. Omavahel kohtuvad Tallinna FC Zenit - FC Otepää ja Paide Linnameeskond III – Lilleküla JK Retro. Mängude toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.