Vallecano püsib tabelis Barcelona ees (0)

Oscar Trejo. Foto: Scanpix / Rodrigo Jimenez / EPA

Hispaania kõrgliigas läksid vastamisi Rayo Vallecano ja Mallorca. Neljaväravalises kohtumises võttis kindla oma Vallecano.

Skoori avas Sergi Guardiola 16. mänguminutil. Kiirelt lisas oma tabamuse Alvaro Garcia ning kodumeeskond suundus poolajapausile 2:0 eduseisus. Tunni täitudes teenis Vallecano ka penalti, kui karistusalas palli kontrollinud Guardiola särgist maha tõmmati. Oscar Trejo jalg penaltipunktilt ei vääratanud ning kodumeeskond suurendas eduseisu veel ühe võrra.

89. mänguminutil suutis Mallorca ühe värava vastu lüüa. Olukord sai alguse Vallecano kaitsemängijate pallikaotusest, mille järel külalismeeskond kiirrünnakusse asus. Palli saatis väravasse mõned minutid varem vahetusest sekkunud Abdon Prats.

Rayo Vallecano on 14 kohtumisega kogunud 23 punkti ning asub tabelis kuuendal positsioonil. Mallorca asub 15 teenitud silmaga 13. kohal.

Rayo Vallecano - Mallorca 3:1 (2:0)