Vana Daam silus kortsud ja säras vahelduseks endises headuses (0)

Juventus sai vahelduseks kindla võidu. Foto: Scanpix / EPA / Alessandro Di Marco

Serie A-s eelmisest kuuest mängust vaidühe võitnud Juventus tegi Bologaga kodus sotid selgeks märksa kindlamini, võites lõpuks 3:0.

Viimati piinlikul kombel 0:1 uustulnukale Monzale alla jäänud Juventuse peatreener Massimiliano Allegri tegi tolle mänguga võrreldes algkoosseisus tervelt kuus vahetus, ent Juventusel läks käimasaamisega veidi aega. See õnnestus lõpuks 24. minutil, kui Arkadiusz Milik võitis oma poolel palli, Dušan Vlahovic vedas selle teise väljakuotsa ja leidis siis sööduga kaasmaalase Filip Kostici, kes avas oma esimese Juventuse särgis löödud väravaga skoori.

Teisel poolajal jätkas väravategu sama kolmik, kui 59. minutil kasvatas pealöögiga edu Vlahovic ja kõigest kolm minutit hiljem karistas külalisi kehva kaitsetöö eest Milik. Meistrite liigas nii PSG-le kui ka Benficale alla jäänud Juventust ootab nüüd ees kohtumine Haifa Maccabiga, mis tuleb edasipääsulootuste säilitamiseks kindlasti võita, järgmises liigamängus minnakse aga nädala pärast vastamisi valitseva meistri AC Milaniga.

Septembri keskel ametisse asunud Bologna peatreeneril Thiago Mottal jagub samuti muresid, sest liigatabelis püsitakse ülinapilt väljalangemistsooni kohal. Kuigi Marko Arnautovic on kuue tabamusega liiga suurim väravakütt, suudeti Juventuse vastu 90 minutiga teha vaid üks raamidesse läinud pealelöök.

Juventus - Bologna 3:0 (1:0)