Vana klubi vastu mänginud Jürgenson: tsiteerides klassikuid, siis siit on hea edasi minna (8)

Jürgensonile riputatakse medalit kaela. Foto: Brit Maria Tael

FCI Levadia eest ametlikus mängus debüüdi teinud Markus Jürgenson sai kohe mängida Flora vastu, kelle särki ta seitse aastat kandis.

30-aastane äärekaitsja tõdes, et oli mäng nagu mäng ikka. "Ma olen nii kaua jalgpalli mänginud, et ega siin midagi hullu polnud," tõdes Jürgenson. "Keskendusin enda asjadele ja meeskonna ülesannetele. See on professionaali tunnus, et suudad ennast ümber lülitada. Tavaline jalgpall."

Päris tavaline mäng see siiski Jürgensoni jaoks ei olnud, sest Flora fännid tervitasid vana sõpra lauluga, mis 90 minuti jooksul ilmselt kõige sagedamini repertuaari kuulus. "Vaatan Jürgensoni, ei ole meie mees, on vale särgi sees," laulsid florakad.

Kas Jürgenson pani seda ka ise tähele? "Ikka kuulsin, mul on kõrvad-silmad peas. Ikka kuulsin jah, isegi muigasin."

REKLAAM

Võitu ta üle ei tähtsustanud, kuigi tunnistas, et tunne on hea. "Eks ta ikka on emotsionaalselt mõnus. Karikas on karikas, väga põhjapanevaid järeldusi sellest ei saa teha, aga sellesmõttes hea, et näitas mingeid meie nõrkasid asju, samas nägime, milleks suutelised oleme. Tsiteerides klassikuid, siit on hea edasi minna."

"Muidugi tööd on palju ja tänane mäng näitas seda ka. Esimene poolaeg taga null ja väga hea, aga teine poolaeg ikkagi lasime Floral oma tugevuste pealt väravad ära lüüa. Seal on, mida parandada."

SEOTUD MÄNGUD
8 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (8)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
AMETLIK: Kotenko saaga jõudis lõpule  (ühines Premium liiga klubiga)
EESTI NOORMÄNGIJAD
Heinaga ollakse Arsenalis rahul, ka Jürgens sihib välismaale
EUROOPA LIIGAS
EKSKLUSIIV
MÄLUMÄNGUD
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi
EESTLASED VÕÕRSIL
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi (0)