Menüü
Veebisait

Vanem Tšerõšev õhtuse vastasseisu eel: Salah pole tippklassi jalgpallur (3)

Mohamed Salah. Foto: thenational.ae

Endine Venemaa jalgpallikoondislane Dmitri Tšerõšev ütles, et Mohamed Salah ei ole selline mängija, kes MM-i parima väravaküti auhinnale kandideeriks.

Mehe sõnul on praegusel hetkel sõelal Ronaldo, Messi, Neymar ja võib-olla Inglismaa eest kaks väravat löönud Harry Kane.

Rääkides Egiptuse tähtmängijast, ütles Tšerõšev, et Salah on küll hea, kuid mitte tippklassi pallur. "Salah on erakordne mängija, kuid ta pole maailmatasemel jalgpallistaar, kes parima väravalööja auhinnale kandideeriks," selgitas Tšerõšev väljaandele KingFUT.

Õhtul toimuva vastasseisu võit tähendaks venelastele grupist edasipääsu. Tšerõšev usub, et mäng tuleb korraldajamaa jaoks raske, sest egiptlaste loots on kõige taktikalisem peatreener ning võib üllatada. "Iga saadud võimalus tuleb selles mängus ära kasutada," ütles Tšerõšev.

REKLAAM

Venemaa ja Egiptus panevad A-alagrupis palli mängu täna kell 21.00.

3 kommentaari

REGISTREERITUD (2)
ANONÜÜMNE (1)

JLuht   •  
Selline sõnade väänamine.

Tšerõšev ütleb, et Salah on erakordne mängija. Samas on loogiline, et egiptlane parima väravalööja auhinnale ei kandideeri, sest suure tõenäosusega võidakse piirduda alagrupi mängudega. Samal ajal Messil, Ronaldol ja Neymaril on ilmselt pea kaks korda rohkem mänge.

Soccerneti tõlgendus Tšerõševi sõnavõtust: "Salah on hea, kui mitte tippklassi pallur."

Eesti suurimalt jalgpalliportaalilt ootaks natuke kriitilisemat käsitlust, mitte tuima clickbaiti.
Vastas   •  
Tuleb JLuht kommentaariga nõustuda, et see oli odav pealkirjavalik.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK