Vapruse kogukonnajuht usub, et Esiliigas mängimine võib ta tööle kasuks tulla (5)

Karin Lipstuhl ja Karl Palatu. Foto: JK Vaprus

Tänavu Premium liigas viimaseks jäänud ja Esiliigasse langenud Pärnu Vapruse kogukonnajuhiks sai Rapla korvpallur Karin Lipstuhl, kes alates sügisest Pärnus elab. Ta usub, et Vapruse Esiliigasse kuulumine võib ta tööd isegi kergemaks muuta.

"Muidugi tahaks, et meeskond mängiks kõrgemal tasemel, aga see on hea restart nii klubile kui meeskonnale, siit on võimalik alati jälle kõrgemale tõusta," ütles Lipstuhl Pärnu Postimehele. "Esiliiga on mingil määral parem, sest kindlasti on rohkem tasavägiseid mänge, loodetavasti tuleb võite ja tänu sellele on publikul huvitavam," arvas ta, et tugevuselt teises liigas pallimine ei tee ta tööd raskemaks.

Ta lisas: "Peamine eesmärk on vaatajaskonda suurendada kogukondliku töö kaudu. Otsest numbrilist eesmärki, kui palju peaks publiku keskmine arv näiteks järgmisel aastal olema, ei ole. [...]. Mul oleks hea meel, kui pealtvaatajad otsese moosimiseta käiksid meeskonnale kaasa elamas, ometi proovin oma tegevusega mängupäevad lõbusamaks ja atraktiivsemaks muuta."

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (5)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Valimisintervjuu | Riigikogu esimees Eiki Nestor: tean valemit, kuidas Eesti koondis jõuab EM-ile!
TÄHTSAT VÄLISMAALT
EESTLASED VÕÕRSIL
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID