Väravavahist raske vigastuse tõttu ilma jäänud Viimsi sai viimases voorus kirja viimase linnukese (galerii!) (0)

Kristjan Paapsi ning Mark Boskin. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Saalijalgpalli meistriliigas pidas oma põhiturniiri viimase kohtumise liider Viimsi Smsraha, kel oli Tartu Ravensiga vana võlg õiendada.

Sel hooajal on meistriliigas olnud kaks meeskonda, kes Viimsi maha suruda suutnud. Esimesena sai sellega hakkama just Tartu Ravens, kui detsembri alguses alistati Viimsi 5:2. Teine meeskond oli Narva United, aga narvakad olid omavahelise esimese kohtumise 1:8 kaotanud.

Niisiis jäi viimasesse vooru üks pusletükk, mis polnud veel oma kohale sobitunud, aga nüüdseks on ka see paigas. Tartlased võitlesid küll südilt ja kaks minutit enne lõppu vähendati marulise spurdiga kaotusseis 4:5 peale, ent lõpuks võttis Viimsi siiski 7:4 võidu.

Viimsi mängijate rõõmule pani aga olulise pitseri väravavahi Mark Boskini raske põlvevigastus, mille tagajärjel ta kiirabiga ära viidi.

Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel ainult üks kohtumine, kui Ravens reedel Sillamäe Alexelat võõrustab.