TV

Väravavaht Walker: ei oodanud õhtule sellist lõppu (0)

Atalanta vastu viimaseks kümneks minutiks Manchester City väravasuule saadetud äärekaitsja Kyle Walker tõdes, et jääb vist edaspidi ikkagi enda liistudele kindlaks.

City esiväravavaht Ederson võeti poolajal ettevaatusabinõuna puhkama, sest ta tundis lihases ebamugavustunnet; asendaja Claudio Bravo saatis kohtunik 80. minutil duši alla. Et väravavahte pingilt rohkem võtta polnud, saadeti postide vahele Walker. Äärekaitsja tegi nullimängu ja City leppis 1:1 viigiga.

"Ei oodanud, et õhtu nii lõppeb. Kipun arvama, et jään edaspidi ikkagi väljakule, aga väärtuslik punkt ja oleme endiselt Meistrite liigas kaotuseta," kirjutas Walker sotsiaalmeedias. Ja lisas teises säutsus: "Kutid! Ei pea muretsema, kõik on kontrolli all!"

Peatreener Pep Guardiola tunnistas, et Edersoni vigastus seab kahtluse alla ka tema osalemise nädalavahetuse suurmängus Liverpooliga. Bravo mängukeeld liigale ei laiene, aga kui Guardiola tahab pärast Tšiili mehe ebakindlat fopaad pöörduda kellegi teise poole, siis City palgal on ka kogenud inglane Scott Carson ja akadeemia kasvandik Daniel Grimshaw.