Vassiljev: poisid tahavad tõestada, et väärivad kohta esindusmeeskonnas (2)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna FCI Levadia U21 meeskonna peatreener Vladimir Vassiljev kiitis pärast 3:2 võitu Nõmme Kalju eakaaslaste üle hoolealuseid, kes vähemuses võidu välja teenisid. 

Vassiljev tõdes, et mäng oli täpselt nii raske kui Kalju viimaseid tulemusi vaadates arvata võis. "Kuni 2:0 seisuni oli meie käes ja nautisin igat hetke, aga punane kaart rikkus meie plaanid. Pidime edasi mängima targemat jalgpalli, lihtsamat jalgpalli," võttis Vassiljev mängu kokku. "Lõpus üks rumal eksimus veel, 3:2 ja lõpuks jäime üheksakesi, aga poisid teenisid need kolm punkti välja."

Kuigi punased kaardid Daniil Petruninile ja Mark Edurile tulid pealtnäha sarnastes situatsioonides, pidas Vassiljev esimese võtmist kehvaks otsuseks. "Pigem tuleb seal lasta üks-ühele minna - kas siis tuleb löök või ei, aga mängime edasi üheteistkümne mehega. Teine olukord ... Arvan, et adrenaliin oli sees. Seal ei suutnud Edur enam kontrollida."

Levadia jaoks on eriti tugev olnud hooaja teine pool ja nüüd jahitakse juba teisel kohal paiknevat Flora U21 meeskonda. "Kardinaalselt me midagi muutnud ei ole, poistel on kogemust rohkem ja hakkasime võrreldes eelmise hooajaga pakkuma rohkem võimalust individuaalselt juurde teha. Aleksandar Rogic toetab neid ka ja see annab motivatsiooni. Nad tahavad tõestada, et suudavad mängida esindusmeeskonnas."

REKLAAM

Nõmme Kalju treener Kristen Viikmäe tõdes, et mäng kaotati algusega ja lõpus ei suudetud ülekaalu piisavalt kasutada. "Alguses lasime kaks väga kiiret väravat, see tegi meie mängu raskemaks ja viis enesekindlust alla," rääkis Viikmäe. "Tulime tagasi, 2:1, punane kaart ja lõpus kümme minutit kahega ülekaalus. Kahju, et ei suutnud arvulist ülekaalu paremini võimalusteks realiseerida. Oleks rohkem tahtnud näha, et oleksime domineerinud."

Viimaseks paariks minutiks vahetas Viikmäe ka ennast väljakule. "Tahtsime, et saaksime mängida sirgjoonelisemalt pikki palle, aga ka see ei õnnestunud. Ühtegi täpset söötu kaitseliini peale ei tulnud," tõdes endine koondislane.

"Meil on olnud mõnevõrra raske hooaeg. On olnud kuus-seitse mängijat, kes on erinevatel põhjustel lõpetanud ja suvel oli esindusmeeskonnas palju vigastusi, sealt abi ei saanud," võttis ta hooaja kokku.

"Siis kaotasime rütmi ja tuli pikk kaotuste seeria, aga on väga positiivne, et sügisringis pani väga noor võistkond, kes pole sisuliselt sellel tasemel mänginud, kõvasti juurde ja hooaja lõpus on tulemused läinud positiivsemaks. On napid kaotused, on viigid, väga noor meeskond on arenenud. Et kukume Esiliiga B-sse, ei ole maailma lõpp."

Vaata intervjuusid täispikkuses (alates 1:58:25):

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Poola hiiu viivitamine viis Turi proovima Bulgaaria klubi juurde  (mis saab Paide testitavatest?)
EESTLASED VÕÕRSIL
FÄNNIDEST JA ARMASTUSEST EKSIILIS
Piirkonna rolli muutumisest jalgpalliklubi toetamisel
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID