Vassiljev tunnistas kahe koondisepausi vahel vaid võite ja oli ka resultatiivne (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljevi (34) seis koduklubis pole muutunud. Poola kõrgliigas mängiva Gliwice Piasti esindusmeeskond temaga ei arvesta ja oma trennid ning mängud peab Vassiljev duublis.

Pärast oktoobrikuist koondisepausi on Piasti duubel Poola tugevuselt kuuendas liigas vaid suureskoorilisi võite tunnistanud. Esmalt saadi 5:1, siis 8:0, seejärel taas 5:1 ning viimati 3:1 võit.

Viimases kolmes kohtumises tegi Vassiljev keskpoolkaitsjana kaasa täismängud. 8:0 võidumängus Pyskowice vastu lõi ta kohtumise esimese ja kolmanda värava. Liigatabelis on Piast II 14 mänguga kogutud 35 punktiga kolmandal kohal, jäädes kahe punkti kaugusele Unia Ksiazenicest, kes möödunud nädalavahetusel alistati. Liider on ühe enampeetud kohtumise ja 40 silmaga Rybnik.

Vahepeal on Vassiljevi personaalküsimus taas üles kerkinud ka Poola meedias. Piasti president Pawel Zelem ütles, et Eesti koondislane ei täitnud eelmisel hooajal talle pandud sportlikke ootuseid ja seetõttu on olukord praeguseni viinud. "Me täidame lepinguga seotud kohustusi. Arvan, et Kostja on sellest teadlik, et aeg tema jaoks muudkui lendab ja ta kaotab siin oma aega," sõnas Zelem Poola meediale.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Kloppi kättemaks: see pidi olema Bayern
VASSILJEV LAHKUS PIASTIST
EUROOPAST
 Ott Järvela | Uhhuu möllab ja lõhub ka jalgpallis
KÄIDIL LONDONIS KÜLAS
Vigastuste tõttu koduaresti jäänud Käit: ei jõudnud seda telekat enam kogu aeg vaadata
ÜLLATUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID