Vassiljev väravasöödust: see oli väga läbimõeldud sööt vastase rikošetist! (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise kapten Konstantin Vassiljev oli pärast 3:3 viiki enda meeste rünnakuga rahul, aga kirus Ungari standardolukordi.

"Esimene värav oli täiesti loogiline – hea rünnak meie poolt ja nii peabki jalgpallis olema. Kripeldama jäävad need väravad, mis meile löödi. Esimene oli täiesti juhuslik – mingi pallipõrge, rikošetid ja siis äkki läheb mees üks-ühele ja lööb veel spaagega täiesti nurka. Järgmiste väravate puhul oli õnn meiega, aga samas mängisid meie mängijad olukorrad lõpuni. Kahju punkte kaotada, kuna meie olime viimased, kes seda mängu juhtisid, aga Ungari kapten (Adam Szalai - R. V.) kasutas kastis oma füüsilist võimu. Selliste vastastega on üldse vaja vältida standardolukordi."

Ungari teenis mängu jooksul kolm nurgalööki ja sealt tuli kaks väravat. "Vot see ongi tase! Siin pole palju vaja. Soome vastu suutsime mõlemas mängus nemad nurgalöökide osas kuival hoida. Nüüd peame õppima ja äkki tulevad järgmisel korral jõulised mängijad juurde, siis on kergem."

Eesti kolmanda värava olukorras proovis Kostja tegelikult viia palli teisele äärele, aga vastase jalast võttis tsenderdus rikošeti ning lendas Henri Anierile üks-ühele. "See oli väga läbimõeldud sööt rikošetist!" naljatas Vassiljev. "Suur tänu Henrile, kes lihtsalt mängis olukorra lõpuni."

REKLAAM

Võrreldes reedese Soome mänguga oli Eesti täna oluliselt kõrgemalt peal. "Seda on vaja pigem küsida treenerite käest, millega need muudatused seotud olid ja miks me Soome vastu nii kõrgelt  ei mänginud, aga tegelikult plaan mõlemas mängus toimis. Esimeses mängus olime hädas kaitsest väljaminekuga ja täna oli see natuke kergem, kuna meil oli rohkem mängijaid ees."

"Kindlasti olid need septembrist (0:1 kaotused Kreekale ja Soomele - R. V.) erinevad mängud. Võib-olla mõjutas seda ka koosseisumuudatus, aga praegu torkas silma tahe ja iseloom - ükskõik, mis seisus me olime, mängisime lõpuni. Siit on väga palju positiivset kaasa võtta."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Poola hiiu viivitamine viis Turi proovima Bulgaaria klubi juurde  (mis saab Paide testitavatest?)
EESTLASED VÕÕRSIL
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID