Vastasleerides toimetanud Maroko ründajad rikkusid teineteise päeva, sangariks tõusis ka Dembele (0)

Ousmane Dembele lõi Barcelona ainsa värava. Foto: Scanpix / Joan Monfort / AP Photo

Hispaania karikavõistluste veerandfinaalis saatis edu Barcelonat ning Osasunat, kes panid vastase kummuli kõigest üheväravalise eduga.

Barcelona ja Real Sociedadi kohtumisele jättis oma pitseri avapoolaja lõppu jäänud seik, mis tõi kaasa külaliste poolkaitsja Brais Mendezi eemaldamise. Kuigi esimese hooga anti Sergio Busquetsile julmalt jalale astunud Sociedadi mehele kollane, siis VAR pidas vajalikuks sekkuda ning Mendezi 40. minutil ära saata. Poolajapausile mindi siiski väravateta viigiga.

52. minutil jõudis Barcelona loodetud sihile: paremalt äärelt pääses putku Ousmane Dembele, kes virutas posti kõrvale tõelise puraka. 1:0 võit viis Barcelona poolfinaali.

Päeva teises duellis läks parema välja selgitamine keerulisemalt. Osasuna ja Sevilla kangutasid kaua, kuniks Chimy Avila kodused 71. minutil juhtima viis. Osasuna oli ühe jalaga juba poolfinaalis ning laulgi lahti, kui Maroko au ja uhkus Youssef En-Nesyri neljandal üleminutil asjad uuesti tasa tegi.

Meeskondi ootas ees lisaaeg, mille Osasuna enda kasuks pööras. Otsustava tabamuse lõi 21-aastane Maroko koondislane Abde Ezzalzouli.

Neljapäeva õhtul peavad oma karikamadina maha ka Valencia ja Athletic Bilbao ning Real Madrid ja Atletico Madrid.

Barcelona - Real Sociedad 1:0 (0:0)