Venemaa koondise uue tugitala elu parim nädal surus niigi mudas sipleva Lokomotivi juba piinlikult sügavale (0)

Moskva Lokomotiv proovib ühena kolmest Venemaa klubist Meistrite liigas lippu kõrgel hoida, aga koduliigas käib nende käsi ikka nii täbaralt kui vähegi saab.

Näiteks valitsev Euroopa meister Müncheni Bayern nägi Lokomotivi alistamisega Moskvas kõvasti vaeva, kuigi lõpuks sellega hakkama saadi. Anton Mirantšuki head esitused ja väravad on ületanud uudiskünnise ka Eestis, kuid nädalavahetusel teeniti Venemaa kõrgliigas juba kolmas järjestikune kaotus. Ja seda linnarivaalilt Dinamolt seisuga 1:5!

Dinamo tüüris kaptenina platsile kõigest 21-aastane keskkaitsja Roman Jevgenjev, kes äsja teenis esimest korda kutse ka Venemaa koondisesse. Elu parim nädala kulminatsioon saabus noore mehe jaoks juba kolmandal minutil, mil ta juba Dinamo ette lõi. Lõpuks sai Jevgenjev kirja ka väravasöödu. Jevgenjevi jaoks oli see Venemaa kõrgliigas elu esimene värav ja teine resultatiivne sööt.

Neil päevil on Venemaa jalgpalli kaanepoiss aga koondise suurim staar Artjom Dzjuba, kelle masturbeerimise video meediasse lekkis ja ta koondisest välja visati. Dzjuba tihedad 12 tundi nägid välja umbes sellised: lekkis video; visati koondisest välja; Zenit saatis ta Krasnodari siiski algkoosseisus platsile; eksis 45. minutil 0:1 kaotusseisus penaltil; lõi 79. minutil võiduvärava. Lihtne.

Liigaliidrina jätkab aga Moskva CSKA, kes kuuendal kohal asuvast Rostovist kodus 2:0 jagu sai.

Oma hooaja esimese värava sai sel nädalavahetusel kirja vanameister Pavel Pogrebnjak, kes 37-aastasena Jekaterinburgi Uralis mängib. Hooaja esimesed kümme vooru jättis ta vahele, aga nüüd aitas ta Moskva Spartaki vastu viigipunkti välja võidelda.

Sotši - Ufa 1:1 (0:0)