Venemaa superkarika matš pakkus lisaaega ja punast kaarti (0)

Venemaa kõrgliiga uus hooaeg saab alguse juba täna, kuid eelneva päeva õhtul mängiti välja ka superkarikas, mille võitis Moskva CSKA.

Valitseval meistril Lokomotivil tuli vastamisi minna mulluse teise koha omaniku CSKA-ga. Esimesel poolajal oli CSKA selgelt üritavam pool, kuid teisel kolmveerandtunnil sai ka Lokomotiv mängu paremini sisse. 90 minutit siiski väravaid ei pakkunud ja järgnes lisaaeg.

107. minutil suutsid CSKA mängijad vastase kaitseliini üle mängida ning trahvikastist pääses löögile Khetag Hosonov, kes seisuks 1:0 tegi. Seitse minutit hiljem virutas Lokomotivi grusiinist kaitsemängija Solomon Kvirkvelia brasiillasele Rodrigo Becaole nurgalöögi järgselt rusikaga näkku ja kohtunik oli sunnitud punase kaardi taskust välja tõmbama. Vähemuses Lokomotiv ülejäänud ajaga enam sihile ei jõudnud ning CSKA sai hooaja esimese karika kätte.