Venemaal püsib kaotuseta kaks meeskonda, tiitlikaitsja komistas pealinnas (0)

Venemaa meistriliigas on toimunud viis vooru ning kaotuseta jätkavad Moskva Spartak ja PFK Šotsi. Valitsev meister Peterburi Zenit sai esimese kaotuse, kuid jätkab liidrikohal.

Spartak alistas võõrsil Zelimhhan Bakajevi 55. minuti väravast Volgogradi Rotori 1:0 ning Šotsi samuti võõrsil Christian Noboa teise üleminuti tabamusest FK Tambovi 1:0. Spartak ja Šotsi on viie mänguga kogunud 11 punkti ning asuvad liigatabelis vastavalt teisel ja kolmandal kohal.

Seni maksimumpunktid teeninud tiitlikaitsja Zenit kaotas võõrsil Moskva Dinamole 0:1, kui mängu ainsa tabamuse eest hoolitses 40. minutil Tono Sunjic. Kaotusest hoolimata säilitas Zenit liidripositsiooni, edestades lähimaid jälitajaid ühe punktiga. Kuuendas voorus kohtub Zenit võõrsil Moskva Lokomotiviga, kes saavutas eelmisel hooajal teise koha.

Kaheksast kohtumisest kuues löödi maksimaalselt kaks väravat. Kolme tabamust nägi Kaasanis, kus kohalik Rubin alistas Ufa 3:0. Lokomotivi särgis lõi hooaja esimese liigavärava endine Tallinna Levadia mängumees Anton Mirantšuk, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi, kuid Lokomotiv kaotas kodus väravaterohkes kohtumises Groznõi Ahmatile 2:3.