TV

Eelmises kahes Armeenia kõrgliiga mängus pingilt sekkunud Ararat-Armenia poolkaitsja Ilja Antonov naasis tänaseks mänguks Gandzasariga  algkoosseisu, kuid sai juba 31. minutil punase kaardi.

Antonov sai esimese kollase kaardi 25. minutil keskväljal tehtud vea eest ning teise vaid kuus minutit hiljem, kui õhuduellis oli Eesti koondislase küünarnukk liialt kõrgel.

Kolm mängu järjest võitnud Ararat-Armenia kaotas täna avapoolaja 0:1 ja kuigi 58. minutil viigistati, saadi 90. minuti väravast valus 1:2 kaotus.

Tabelis on eelmise aasta meister kolmandal kohal, kuid võrreldes kõrgemal asuvate konkurentidega on neil koguni kaks mängu vähem peetud. Nii Jerevani Araratist kui Gyumri Širakist lahutab tiitlikaitsjaid kolm punkti.