Naiste Balti liigas võtsid omavahel mõõtu Eesti klubid, kui FC Flora võttis esimese poolaja väravatest 3:0 võidu Pärnu JK üle.

Kohtumise avavärav sündis 26. minutil, kui Katrin Loo läbisöödu järel pääses kaitseliini selja taha Anastasia Dodeltseva ning lükkas peaga palli mööda Pärnu väravas seisnud Imbi Hoobist. Järgmist väravat tuli oodata vaid kaks minutit hiljem, kui Dodeltseva lõi suurepärase kauglöögi ristnurka. Mängu lõppseisu vormistas Loo, kes keerutas esimese poolaja eelviimasel minutil palli otse karistuslöögist väravasse.

Floral on Balti liigas selja taga kaks kohtumist ning hetkel ollakse kuue punktiga tabeli tipus. Pärnut ootab teine kohtumine ees juba laupäeval, 27. aprillil, kui võõrustatakse Leedu klubi Gintra-Universitetast, kes on ühe mängu järel täiseduga teisel kohal.