TV

VIDEO | Tuleviku skandaalihõnguline viigivärav Tammeka vastu: kas pall ületas väravajoone? (7)

Premium liiga 33. vooru mängus Tartu Tammeka ja Viljandi Tuleviku vahel tegi Indrek Ilves 62. minutil viiginumbrid 1:1 vägagi vaieldavas olukorras. Kas pall ületas väravajoone jõi jõudis Karl Johan Pechter enne jaole?

Tammetõru   •
Istusin täpselt sellel pool staadioni.
Pall ei ületanud kindlasti 100% väravajoont,vbla mingi väga väike osa aga terve mitte ja mida teeb äärekohtunik täiesti sita nurga alt näeb olukorda, siis molutab paar seknudit ja tõstab oma lipu püsti. Sellist otsust ei saa selliselt positsioonilt teha.
nonoh   •
Ma ka ei saa aru. Joonekohtuniku kehakeel ütleb ka, et ta fikseeris selle "värava" suht puusalt, ehku peale.
Cas Caro   •
Äärekohtunik otsustas mängu: olematu värav.. suluseisust väravad..
Eluaegne disklahv sellele amatöörile..
Gio   •
See on 100% kindel, et terve pall joont ei ületanud. Tammekast kahju.
Vastas   •
Küsitav värav, aga mängu see küll ei otsustanud

Viljandi lõi KOLM ja Tammeka jättis enda omad löömata. Teisel poolajal lihtsalt rabistati.
nonoh   •
Ikka lööb jalad alt selline otsus. Ja ega kolmandas väravaski oli omajagu suluseisuhõngu, aga las jääda...

Esimene jääb kindlasti kohtuniku südametunnistusele.
Jalkahunt112   •
Pole hullu. Hr Tutk kaitseb neid jorre kes mänge otsustavad. Üldse ei imesta et kohtunikke sõimatakse.