Video ja galerii: Eesti rannakoondise 3 väravat Lätile - esimene kaval, teine kaunis ja kolmas osav (0)

Eesti meeste rannajalgpallikoondis alistas täna Nõmme Spordikeskuses peetud maavõistluses 3:2 Läti meeskonna, kuigi oli veel 23. minutil 0:2 kaotusseisus. Sealt tõusti välja väravatega, mida passib iseloomustada (järjekorras) kui kavalat, kaunist ja osavat.

Eesti vähendas kaotusseisu 1:2-le 24. minutil, kui nurgalöök mängiti tagasi kaitsesse, kust kapten Priit Mäeorg selle otse õhust värava suunas uhas. Kevin Sooaluste kaval peapuude tagas, et Läti väravavahil puudusid tõrjumiseks võimalused.

Eesti viigivärav sündis 26. minutil, kui Rauno Nõmmiku võttis efektselt omaks pika väljaviske ning jätkas selle värava ette, kust Sander Lepik palli võrku kõmmutas. Kaunis meeskonnatöö!

Eesti võiduvärav sündis 30. minutil, kui vasakult äärelt tõusnud Indrek Palm sai söödu Joosep Juhalt ja palli siis kahe osava puutega Läti värava esimesse nurka tulistas.

19. juulil alustab Eesti koondis MM-valikturniiri Moskvas, kus alagrupivastasteks Venemaa, Saksamaa ja Ungari.