Rauno Sappinen ja Mattias Käit. Foto: NK Domžale Facebook

Eesti koondise ründaja Rauno Sappinen lõi Sloveenia kõrgliigas teist mängu järjest värava, kui Domžale alistas võõrsil 3:2 tabeli viimase Velenje Rudari.

Juba avapoolajal kolm väravat sepistanud Domžale teine tabamus sündis 34. minutil, kui Sappinen kasutas osavalt ära kaitsja eksimuse palli põrke hindamisel ja saatis vastasega võideldes palli väravavahi jalge vahelt võrku. Skoori oli juba 11. minutil avanud Slobodan Vuk, sama mees lõi 36. minutil ka Domžale kolmanda värava.

Sappinen mängis 62 minutit ja vahetati siis puhkama. Kolmapäeval karikasarjas 90 minutit kirja saanud Mattias Käit alustas seekord mängu taas pingimehena, kuid tuli 77. minutil platsile. Mängu lõpp läks ootamatult teravaks, sest 87. minutil lõi Rudari ründaja Dominik Radic ühe ja esimesel üleminutil penaltist teisegi värava tagasi, kuid Rudari lõpuspurt ei suutnud Domžalelt kolme punkti võtta.

Kui lisada liigakohtumistele mõne päeva tagune karikakohtumine, on Domžale nüüd saanud kolm võitu järjest, kui enne seda polnud neil kirjas ainsatki. Liigatabelis ollakse kümne meeskonna konkurentsis kaheksandal real.