TV

Taijo Teniste viis Bergeni Branni juhtima Norra kõrgliiga kohtumises Sarpsborgi vastu, kuid lõpuks tuli leppida 1:1 viigiga.

Eesti paremkaitsja juhtvärav sündis 14. minutil, kui ta lajatas ca 20 meetri pealt ühe puutega nahkkera värava poole. Kodumeeskonna väravavaht pidanuks löögi küll tõrjuma, aga tugev vintpall leidis tee võrku tema külje alt.

Võidupunktid libisesid käest alles 89. minutil, kui Sarpsborgile päästis punkti Põhja-Iirimaa koondislasest ründaja Kyle Lafferty. Branni jaoks oli tegemist neljanda järjestikuse viigiga ning viiemänguline võidupõud jätab mulluse pronksiklubi tabelis alles kuuendale kohale.

Joonas Tamm tegi kaasa kogu kohtumise ja teenis kollase kaardi, kui tema tööandja Lilleström tegi võõral väljakul 1:1 viigi Strömsgodsetiga. Lilleström säilitas 16 klubi konkurentsis 11. positsiooni, mis hoiab nad viis vooru enne hooaja lõppu nelja punktiga ohutsoonist kõrgemal.