Videokohtunik saatis sõbraga nalja teinud Kaka väljakult ära (1)

Ameerika Ühendriikide profiliiga MLS-i kohtumises New York Red Bullsi ja Orlando City vahel toimus videokohtunike kaasabil kummaline intsident, mis päädis Kaka punase kaardiga.

Red Bullsi 3:1 eduseisus viimaseid minuteid tiksunud mängus läks olukord veidi tuliseks, kui Joel Lindpere endise tööandja Tyler Adams sarkastilise plaksutamisega Orlando kaitsjate pahameele ära teenis.

Orlando poolkaitsja Kaka ja varasemalt brasiillasega koos Orlandos mänginud, kuid Red Bullsi vahetatud prantslane Aurelien Collin olid ühed meestest, kes olukorda vahele tulid. Kui tunded juba maha olid rahunemas, pani Kaka selja tagant käe Collinile suu peale - Collin pööras vihaselt ümber, kuid nähes, et tegu oli Kakaga, naersid mõlemad mehed olukorra välja.

Peakohtunik Jorge Gonzalez aga konsulteeris videokohtunikuga, kellega koos võeti vastu otsus Kakale punane kaart määrata. Kuigi Kaka ja Collin üritasid Gonzalezele situatsiooni selgitada, ei võtnud üle kümne aasta MLS-i vilistanud mees neid kuulda ja jäi otsusele kindlaks.