Vigastada saanud Sorgata United lõi endale rohkem kui vastastele ja kaotas (0)

Erik Sorgat ootab ees vigastuspaus. Foto: Scanpix / Zuma Press / Fred Kfoury III

USA profiliigas MLS sai ühe võidu kõrvale tabelisse kolmanda kaotuse D. C. United, kes pidi võõrsil tunnistama Columbus Crew 3:1 paremust, ehkki ei jäänud vastasele mänguliselt suurt milleski alla. Eesti koondise ründaja Erik Sorga täiendas treeningul saadud trauma tõttu vigastatud mängijate ridu ja elas meeskonnakaaslastele kaasa kodust.

Columbus Crew läks Lucas Zelarrayani väravast 29. minutil juhtima ning 63. minutil oli pall teist korda Chris Seitzi selja taga. Seekord märgiti tabamuseks autoriks Unitedi enda kaitsja Frederic Brillant. 82. minutil suutis vahetusest sekkunud Ola Kamara ühe värava tagasi lüüa ja korraks tärkas Unitedi viigilootus, ent see purunes juba järgmisel võõrustajate rünnakul. Sedapuhku läks omavärav kirja Brillanti keskkaitsepartnerile Jose Antonio Alfarole.

Sorga vigastuspaus peaks USA allikate andmetel kestma mõne nädala jagu, kogu meeskond on aga traumade tõttu hetkel tõsises kriisis. Ohiosse sõideti seekord vaid nelja (!) varumehega, Unitedi vigastatute nimekirjas on aga tervelt 13 mängijat. Liigatabelis ollakse ühe võidu ja kolme kaotusega praegu idakonverentsi 14 meeskonna seas 11. kohal.

Kolm järgmist kohtumist peab United koduväljakul, 14. mail ollakse vastamisi Chicago Fire'iga ja kolm päeva hiljem võõrustatakse Orlando Cityt. 24. mail tuleb Unitedil külla Philadelphia Union, seejärel sõidetakse aga võõrsile, et mängida seal David Beckhami omanduses oleva Miami Interiga.