Vihmann naasis põhikoosseisu ja kõmmutas kohe värava (video - lisaks teenis ka penalti!) (3)

Eelmistes mängudes vahetusest sekkunud Madis Vihmann naasis Stabaeki põhikoosseisu ning tänas selle eest kohe oma esimese väravaga Norra kõrgliigas.

Vihmann tegi kodus Sarpsborgi vastu kaasa kogu kohtumise ja oli pidevalt sündmuste keskmes. Avapoolaja lõpus teenis ta penalti, mille Franck Boli paraku realiseerimata jättis.

68. minutil algatas aga Vihmann 2:3 väravaga Stabaeki tagasituleku, suunates peaga väravasse Luc Kassi tsenderuse. Magus viigipunkt päästeti Emil Bohinen 90+5. minuti tabamusega, kui jällegi oli eestlane standardolukorras aktsioonis.

Sarpsborgi näol on tegemist Stabaeki lähikonkurendiga võitluses Norra kõrgliigasse püsimajäämise eest ning tänane 3:3 viik aitas neid enda seljataga hoida. Ühtlasi tõusti ohutsoonist praegu välja, 16 klubi konkurentsis 13. positsioonile.

Joonas Tamme koduklubi Lilleström võitis pühapäeval 2:1 tabeli punast laternat Strömsgodseti ja kerkis 18 punktiga 10. kohale. Sel suvel klubiga liitunud eestlane ei tohi nende eest aga mängida enne augustit.