Viidas lõi Portugalis teist korda üleajal värava (0)

Sten Jakob Viidas. Foto: Brit Maria Tael

Sten Jakob Viidas lõi Portugali U19 kõrgliiga põhja tsooni üheksandas voorus oma teise värava. Sarnaselt esimesega tuli seegi tabamus üleajal.

Guimaraesi Vitoria ridadesse kuuluv Viidas sekkus kohtumises Feirensega vahetusest 78. minutil, kui Vitoria juhtis 2:0. Vastased vähendasid seejärel vahe minimaalseks, aga Eesti noortekoondislane tegi 90+3. minutil lõppseisuks 3:1.

Viis võitu, ühe viigi ja kolm kaotust saanud Vitoria paikneb tabelis neljandal kohal. Viidas on kuulunud põhikoosseisu ühe korra ja sekkunud vahetusest seitse korda.