Viiest neli null-nulli: kas Kollane allveelaev jooksis juba madalikule? (0)

Unai Emery meeskond ei leia kuidagi väravat üles. Foto: Scanpix / EPA / Cati Cladera

Euroopa liiga võitmise tuules sel hooajal ka La Ligas tippude kandadele astuda lootnud Villarreal on uut liigahooaega alustanud üsna eriskummalisel moel - viiendas voorus tehti juba neljas 0:0 viik.

Seekord jäid väravad löömata võõrsil, kus kohtuti selleks hooajaks kõrgliigasse naasnud Mallorcaga. Vaid eelmises voorus, kus lepiti 2:2 viiki tiitlikaitsja Atletico Madridiga, suutis Villarreal ise skoori teha ja lasi seda teha ka vastastel. Ilma vigastatud Gerard Morenota, kes sai eelmisel hooajal kirja 30 väravat, ei jõutud tabamuseni ka seekord. Edu ei toonud seegi, et Unai Emery tegi juba 57. minutil haruldase nelikvahetuse, tuues platsile värsked mängumehed.

Tippe püüdvatest meeskondadest pidi samamoodi 0:0 viigiga leppima eelmise hooaja neljas meeskond Sevilla, kuid neil tuli õnne tänada, et punktigagi pääseti. 27. minutil eksis määruste vastu järjekordselt Diego Carlos, kes on pärast 2019. aasta suvel Sevillaga liitumist teinud koguni kümme penaltiväärilist viga, rohkem kui keegi muu Euroopa viies tippliigas.

Mikel Oyarzabali penalti tõrjus aga Sevilla väravavaht Bono. Oyarzabal pole nüüd Sevilla vastu suutnud skoori teha seitsmes järjestikuses kodumängus, mis teeb punavalgetest tema jaoks karjääri ühe ebamugavama vastase.

Mallorca - Villarreal 0:0

Real Sociedad - Sevilla 0:0

Realiseerimata penalti: 27. Mikel Oyarzabal (Sociedad)