Menüü
Veebisait

Viigiga rahuldunud Bale: kasutame seda hüppelauana (Embolo: frustreeriv tulemus!) (0)

Foto: Scanpix / Tolga Bozoglu / EPA

Walesi superstaar Gareth Bale tunnistas pärast EM-finaalturniiri esimest mängu, et 1:1 viik Šveitsi vastu pole kõige hullem viis alustamiseks.

"Mõlemad tahtsid mängida, oli päris pingeline, aga viik pole halb tulemus. Võtame siit positiivse kaasa. Meil oli võimalusi võita, aga neid oli ka Šveitsil," vahendas Goal Walesi kapteni sõnu. "Kui 0:1 taha jäime, siis näitasime tavapärast iseloomu. Samuti näitasime klassi - võitlesime end mängu tagasi ja saime värava kirja. Töötasime väga kõvasti, siin kuumas oli raske, aga ma olen poiste üle uhke."

"Pärast mängu rääkisime omavahel, et peame seda mängu kasutama hüppelauana. Nüüd taastume ja liigume järgmise mängu juurde," ütles Bale.

REKLAAM

Walesi värava löönud Kieffer Moore jäi mänguga väga rahule. "Oleksime tahtnud võita, aga võtame viigi, sest see asetab meid heasse positsiooni," arutles ta ja viitas taas kuumusele. Mängu ajal oli Bakuus koguni 29 kraadi. "Siin on raske, aga me arvestasime sellega. Olen nautinud iga sekundit."

Šveitsi tabamuse eest hoolitsenud Breel Embolo polnud viigiga rahul. "Tulemus on frustreeriv - meil oli võimalusi lüüa ka teine värav, aga me ei suutnud neid realiseerida. Võibolla jäime värava järel liiga passiivseks. Väärisime võitu, aga kahjuks piirdusime viigiga. Võtame siit positiivse kaasa, puhkame ja valmistume järgmiseks mänguks."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti