Viimase hetke Mourinho meistriklass tõi Unitedile napi võidu (2)

Ronaldo imeväravast ei piisanud, et Juventusele võidu koju tuua - Jose Mourinho mõtles teisiti ja kahe hilise väravaga näitas Manchester United, et neid on liiga vara maha kanda.

Kui Cristiano Ronaldo 65. minutil talle kohaselt võimatu värava ära lõi, tundus kõik õige - Juventus saab võidu ja läheb grupivoorust edasi, United aga jääb veel heitlema. See kõik muutus 86. minutil, kui vahetusmees Juan Mata karistuslöögi sisse lõi. 90. minutil tuli veel suurim üllatus, kui Marouane Fellaini karistuslöögist tekkinud segadusest lõi omavärava Leonardo Bonucci.

Suured võidud teenisid Manchester City ja Real Madrid. City oli kodus 6:0 üle Donetski Šahtarist ja kübaratriki lõi Gabriel Jesus. Raheem Sterling, David Silva ja Riyad Mahrez suutsid ka nime kirja saada, aga suurimaks küsimärgiks jäi kohtuniku Viktor Kassai otsus 24. minutil anda Cityle penalti pärast seda, kui Raheem Sterling ilmselgelt oli omaenda otsa komistanud.

Real Madrid näitas, et treenerivahetus ei ole neid veel ära murdnud ja sai Viktoria Plzenist võõrsil kindlalt 5:0 jagu. Karim Benzema säras kahe väravaga ja jala said valgeks veel Casemiro, Gareth Bale ja Toni Kroos.

Päeva esimeses mänguplokis teenis raske võidu Roma, kes sai võõrsil jagu Moskva CSKA-st. Kostas Manolas viis Roma juba neljandal minutil juhtima, aga teise poole alguses viigistas seisu 19-aastane Arnor Sigurdsson. 56. minutil sai punase kaardi CSKA mängija Hordur Magnusson ja peagi viis Roma tagasi ette Lorenzo Pellegrini. Nii jäi seis mängu lõpuni ja Roma hoidis end tabeli tipus.

Enne alagrupiturniiri viimast kaht vooru jagub veel mitmes grupis põnevust. Roma ja Real Madrid peavad tulise lahingu esimese koha eest ja D-alagrupis võib United veel liidriks tõusta.