Viimsi asus Tammeka vastu kahel korral juhtima, aga sai mõlemal puhul kiirelt kõrvetada (0)

Viimsi JK naised väravat tähistamas. Foto: Liisi Troska / Jalgpall.ee

Tartu JK Tammeka ja Viimsi JK naiskondade vahel peetud Taliturniiri kohtumine lõppes põneva 2:2 viigiga.

Kohtumist alustas Rapla Jalgpallihallis paremini Viimsi, kes asus mängu juhtima 23. minutil, kui skoori tegi täna 16-aastaseks saav Melissa Aume. Kaua ei pidanud taaralinlased tagaajaja rollis olema, sest viis minutit hiljem viigistas seisu A-koondise raudvara Liisa Merisalu.

Teisel kolmveerandtunnil paistis, et Viimsi võtab võidu, kui 2:1 värava lõi matši lõpus endine noortekoondislane Jana Ahven. Lõppsõna jäi Tammekale, kelle ridades tegi skoori viimati 2020. aastal ametlikus mängus platsil käinud Hanna Rästa.

Tammeka ridadest puudus hiljuti A-koondise debüüdi teinud väravavaht Keiti Kruusmann. Mõlema meeskonna jaoks algavad liigamängud lähiajal, kui 31. märtsil toimuvas Naiste Meistriliiga hooaja avamängus sõidab Tammeka külla Tallinna FC Florale. Viimsi JK kohtub kaks päeva hiljem kodustaadionil JK Tallinna Kalevi naiskonnaga.