Viimsi FC Smsraha sai Meistrite liigas suure võidu (0)

Saalijalgpalli Meistrite liiga on esmakordselt toimumas Tallinnas, kui turniiri võõrustab Viimsi FC Smsraha. Üleeile dramaatilisel moel võidust ilma jäänud ja Prantsusmaa meistriga viiki leppinud Viimsi sai eile 7:2 jagu KF Tiranast (Albaania).

Eilses avamängus alistas Toulon Elite 8:2 Kampuksen Dynamo (Soome) ning tõusis tabeli tippu. Väravate vahega jääb nüüd nende seljataha Viimsi, kes sai viieväravalise võidu Albaania meistri üle. Võrke sahistati pigem teisel poolajal, sest avapoolaja võitis Viimsi Olexiy Fetko ja Jevgeni Merkurjevi väravatest 2:0.

Albaanlased vähendasid teise poolaja teisel minutil vahe kõigest üheväravaliseks, kuid 13 sekundit hiljem suutis Andrii Chudnov taas kaheväravalise eduseisu taasta. Seejärel lõi värava Artur Makarov, millele lisandusid veel Edwin Stüfi kaks väravat. Tirana lõi 30. minutil ühe värava tagasi, kuid viimane sõna jäi Viimsile, kui Sergei Kostin tegi 34. minutil lõpptulemuseks 7:2.

Viimane voor peetakse sel laupäeval, kui Toulon Elite kohtub kell 16.30 KF Tiranaga ja Viimsi FC Smsraha kell 19.30 Kampuksen Dyamoga. Pääsmed on müügil Piletilevis