Viimsi FC Smsraha sai saaliliigas magusa võidu (galerii!) (0)

Täna õhtul tehti algust Betsafe saaliliiga seitsmenda vooruga, kui Viimsi FC Smsraha võitis tasavägises mängus Tallinna FC Cosmost.

Viimsi FC Smsraha võttis tabelinaabrite duellis napi 3:2 võidu Tallinna FC Cosmose üle. Cosmos suutis kahel korral kaotusseisust minuti jooksul mängu tagasi tulla, kuid kolmanda sisselastud värava puhul enam vastumürki ei leitud.

Tänase võiduga tõusis Viimsi FC Smsraha 15 punktiga liidervõistkonna Tallinna SK Augur Enematiga samale pulgale.

Mängu kangelaseks tõusis kahe värava autor Jevgeni Merkurjev, kes on nüüdseks löönud kuue mänguga kuus väravat, jagades oma tiimis parima väravalööja tiitlit Ervin Stüfi ja Aleksei Titenokiga.

Seitsmenda vooru mängud jätkuvad reedel, kui Augur võõrustab Narva SK Ganzat ning Tartu Maksimumi vastaseks on Sillamäe FC NPM Silmet. Vooru lõpetab põnevuskohtumine Narva United FC ja Tartu Ravens Futsal EMÜ SK vahel.