Viimsi Smsraha ei jätnud midagi juhuse hooleks (0)

Saaliliiga 11. vooru viimases kohtumises sai seljavõidu kirja tabeliliider Viimsi Smsraha, kes eile õhtul troonile tagasi tõusis.

Kuigi laupäeval tõusid Cosmos ja Augur Enemat ajutiselt Viimsist mööda, siis Narva Ganza  suurt vastupanu neile osutada ei suutnud. Juba avapoolajal läks Smsraha 5:1 ette ning lõpuks vormistati kolm võidupunkti tabelisse seisuga 14:2. Neli väravat lõi Jevgeni Merkurjev, kes tõusis 16 tabamusega liiga parimaks väravakütiks, samale pulgale koos Vladislav Tšurilkiniga.

Viimsi FC Smsraha - Narva SK Ganza 14:2 (5:1)
8., 34. Vladislav Vorontsov, 10., 25. Artur Makarov, 10., 37. Edwin Stüf, 15. Ervin Stüf 17., 21., 30., 39 Jevkeni Merkurjev, 31., 37. Egert Peljo, 32. Anton Smetanin - 10. Maxim Naganov, 25. Vladislav Gorškov

Viimsi: Alex Renin, Sergei Kostin, Jevkeni Merkurjev, Aleksei Titenok, Artur Makarov, Mark Boskin, Ervin Stüf, Egert Peljo, Edwin Stüf, Juri Pronin, Anton Smetanin, Vladislav Vorontsov, Rostislav Vorontsov, Oleksandr Sorokin.

Narva: Pavel Popov, Vladislav Gorškov, Mihhail Orlov, Maxim Naganov, Sergei Trostin, Ivan Jegorov, Erik Raal, Aleksandr Gorbunov.

1. Viimsi FC Smsraha          11 9 1 1  71:21 28
2. Tallinna FC Cosmos         11 9 0 2  83:33 27
2. Tallinna SK Augur Enemat   11 9 0 2  82:35 27
4. Narva United FC            11 5 1 5  56:33 16
5. Sillamäe FC NPM Silmet     11 4 0 7  39:80 12