Viira oma 300. mängust: andsin endast parima, aga kahjuks mõned teised ei pingutanud vajalikul tasemel (2)

Foto: Brit Maria Tael

Kuressaare kaitsja Sander Viira jaoks oli laupäevane 1:6 kaotus 300. liigakohtumine Kuressaare särgis ja sel puhul andis ta klubi kodulehele ka väikse intervjuu.

"Teadsin, et selline number on ette tulemas ning eks ta ikka natuke eriline on ka ja kindlasti uhke saavutus," rääkis Sander Viira. "Martti tulemuseni jõudmine ja selle ületamine ei ole kindlasti omaette eesmärk, aga vanus lubab veel palju mängida ja kui tervist on, siis kindlasti ka mängude arv saab lisa," avaldas ta Kure fännidele positiivse uudise.

300. mäng oli Viira jaoks paraku 1:6 kaotus. "Kahjuks nii on," tõdes kapten. "Mina püüdsin olla oma tasemel ja andsin endast parima, kahjuks mõned teised mehed kõrval polnud selleks valmis ja ei pingutanud vajalikul tasemel."

Kõige enam on Viirale jäänud senistest kohtumistest meelde kaptenidebüüt, kui 2012. aastal võideti Tallinnas Märten Pajunurme väravast FC Florat 1:0. "See oli ju tegelikult kõigi jaoks üllatustulemus," märkis ta.

"Pigem ongi mul meeles rohkem sellised mängud, kus oleme suutnud tugevamatelt vastastelt punkte võtta, nagu tänavu suvel Levadiaga saime. Tagumise poole meeskondi läheme ju alati võitma."

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID