Viljandi Tuleviku meediajuhist saab uuest aastast kogukonnajuht (0)

Foto: Viljandi JK Tulevik Facebook

Viljandi jalgpalliklubi Tuleviku senine meediajuht Marek Tiits vahetab uuest aastast oma ameti kogukonnajuhi oma vastu, teatab Tulevik sotsiaalmeedias.

Viimased poolteist aastat Viljandi Tuleviku meediapoolega tegelenud mees on Viljandi linnakogukonna ja klubipere poolt selle ajaga jäägitult omaks võetud. Samuti on tema tööd tunnustanud ka klubi töötajad, auhinnates teda 2018. aasta kolleegipreemiaga.

"Viisime läbi konkursi, nagu seda tehti kõigis teisteski Premium liiga klubides. Ausalt öeldes polnud mul hetkekski kahtlust, kes sellel olulisel positsioonil tööle hakkab, seda muidugi hetkest, kui ta oma kandideerimisest teada andis," kommenteeris klubijuht Raiko Mutle. "Tema töö senisega võrreldes palju ei muutu, sest oleme oma kommunikatsioonis ja absoluutselt kõigis tegevustes olnud ka seni väga kogukonnakesksed ja see on olnud ülioluline osa meie klubitervikust. Nüüd saavad Marekil aga olema konkreetsemad ülesanded ja tema töö fookus nihkub kõrgliigamängudega seonduvale," lisas Mutle.

Klubijuht Raiko Mutle. Foto: Liisi Troska

"Väikeses Viljandis väikese klubina toimetades oleme suutnud aastast aastasse tribüünidele tuua vägagi soliidse arvu pealtvaatajaid. Meil on kindel hulk stabiilseid kohalkäijaid ja sihipäraselt tegutsedes suudame saavutada väga ilusaid publikunumbreid. Kõige selle alus on kommunikatsioon ja ma tõesti ei kujuta ette, kes suudaks seda Viljandis paremini, kui Marek. Ta adub väga hästi keskkonda, kus me tegutseme ning mõistab ideaalselt klubi nägemust ja filosoofiat," lisas Mutle.

Varem Tallinna suurklubi FC Flora kommertsjuhi abina ning hiljem sama klubi kogukonnajuhina töötanud, viie aasta eest Viljandisse kolimise järel aga ka ajalehe Sakala reporteri ametit pidanud Marek Tiits on klubi juhtkonnale üles näidatud usalduse eest tänulik. "Seadsin oma kandidatuuri üles teadmises, et kuidas iganes konkurss ka lõppeb, jätkan klubi juures igal juhul, kas või uuesti vabatahtliku rolli asudes," kõneles Tiits. "Suur tänu klubile ja jalgpalliliidule, kes on minu senist tööd klubi juures kõrgelt hinnanund ning mulle nüüd uue arenguvõimaluse andnud," lisas ta.

Tiits kinnitas, et jätkab kogu senitehtud tööd, lisades tempot ja fookust valdkondadele, mida uue ameti juhendis ette nähakse. "Klubi senine kommunikatsioon jätkub samas mahus ja kvaliteedis, ma ei kao kuhugi meie linna koolide juurest, samuti jätkan tööd meie noortega, naiskonnaga, turniiride ja laagrite korraldamisega - see kõik on kogukonnatöö, mida oleme oma kontoriga suutnud seni teha nappide, kohati olematute vahendite kiuste, ent võimsalt ja moel, mis on teised klubid ajendanud meilt nõu küsima ja meie välja mõeldud tegevusi üle võtma," rääkis ta. "Senisest suurema rõhu pöörame uuest aastast aga koolidele ja lasteadeadele ning Premium liiga mängupäevadel publikule pakutavatele tingimustele ja elamuste loomisele. Viljandis armastatud Tulevik muutub edaspidi veelgi määravamaks jõuks ning linnakogukonnas märgatavamaks tegijaks."

Juba tehtud heast tööst annavad tunnistust Viljandi Tuleviku senised publikunumbrid, mis olid novembris lõppenud kõrgliigahooajal kogu liiga paremuselt neljandad, jäädes alla vaid kahele Tallinna suurklubile ning Tartu Tammekale. Keskmiselt külastas Tuleviku kodumänge tänavu 278 inimest ning hooaja vältel püstitati ka klubi senise ajaloo absoluutne publikurekord ühel mängul: suvist kohtumist Tallinna Kaleviga tunnistasid staadionil 633 silmapaari.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID