Vlasi Sinjavski: debüüdi üle olen uhke, aga pean veel palju tööd tegema (4)

Vlasi Sinjavski jaoks oli tänane mäng Põhja-Iirimaaga koondisedebüüt. Foto: Brit Maria Tael

EM-valikmängus Põhja-Iirimaaga Eesti koondise põhikoosseisu kuulunud debütant Vlasi Sinjavski tõdes pärast 1:2 kaotust, et peamine teadmine, mille ta sellest õhtust kaasa võtab, on vajadus jätkata vaeva nägemist.

"Kaotust me täna ei väärinud. Tahtnuks võita, aga viik oleks ka okei olnud. Mille taha see tulemus jäi? Kui me oleks oma võimalused ära löönud ja 2:0 juhtima läinud, siis olnuks edasine lihtsam. Meie ei löönud ja meile löödi. Selle taha see jäi," võttis Sinjavski mängu kokku.

Varasema A-koondise kogemuse puudumine oli debütandi sõnul esmalt veidi häiriv, aga mängu jooksul asi paranes. "Tempoga kohanemine võttis veidi aega. Võistkond aitas. Kui kaotasin palli või olin kohavalikuga eksinud, siis toetati. Mida minut edasi läks, seda lihtsam oli. Pärast 70. minutit kahjuks jalad enam ei jooksnud nii, nagu tahtsin. See tingis paar pallikaotust."

Debüüt on Sinjavski jaoks karjääris tähtis verstapost. "Debüüt tähendab mulle palju. Olen uhke, et esindan Eesti A-koondist. Aga tänane mäng näitas, et pean veel juurde panema ja rohkem trenni tegema ning pingutama, et suudaksin sel tasemel paremini mängida. Tunnen, et mul on vaja veel palju tööd teha. Jalad peavad töötama mitte 70, vaid 90 minutit. Ja vajadusel ka 120."