Võiduka Roosnupu sõnul pole vahet, et Levadia järgmised kaks kodumängu Lillekülas peab (Saarts: kui kaitsevägi lubab, olen olemas) (3)

Foto: Liisi Troska

Tallinna FCI Levadia alistas kolmapäeva õhtul Kadriorus 4:0 Pärnu Vapruse. Kaks väravat löönud Mark Oliver Roosnupp oli rahul, et miinimumeesmärk täidetud sai ja see, et järgmised kodumängud Kadrioru puuduliku valgustuse tõttu A. Le Coq Arenal peetakse, ei muuda nende jaoks midagi.

"Kolm punkti sai kätte ehk miinimumeesmärk täidetud, aga mänguliselt ei täitnud kõiki eesmärke," ütles Roosnupp lõpuvile järel otseülekandes. "Tahtsime kiirelt mängida palliga, et ei oleks sellist huinamuina mängu, mida esimesel poolajal oli võib-olla liiga palju."

Kaljuga suudeti vahe endiselt kaheksa punkti peal hoida ja Roosnupp tõdes, et alla pole antud: "Mäng-mängult lähme hooaja lõpuni. Eesmärk on meil endiselt sama, mis oli hooaja alguses." Kaljuga kohtutakse oktoobri alguses, ent see kodumäng peetakse A. Le Coq Arenal, nagu ka järgmisel nädalal toimuv kodune karikamäng Floraga, sest Kadriorus pole valgustust õhtusel ajal mängimiseks. "Eestis ei ole vahet, kus mängida. Ka kodustaadionil ei käi need inimesed nii palju vaatamas. Ei mõjuta see staadionivalik midagi," ütles poolkaitsja.

Esmakordselt pärast aprilli Vapruse eest Premium liigas väljakul käinud ründemees Kristen Saarts tõdes, et amatööridel ongi raske nädala sees mängida ja sellest ka allajäämine tuli: "Raske on tulla töö- ja koolipäeva pealt, aga poisid näitasid teisel poolajal, et kui tahad ja natuke duhhi pealt panna, saab mängida küll. Muidugi on raske, kui poisid on meeste vastu. Füüsiliselt ei ole me nii tugevad, et suudaks terve mängu Levadia vastu vastu pidada."

Kuigi täna tuli kaotus, on Vaprus kahest eelnevast kohtumisest Transi ja Kuressaarega indu juurde saanud. "Võit Kuressaare üle andis palju juurde poistele. Üks punkt nendega ja Viljandiga neli punkti (enne Kalevi ja Tuleviku õhtust matsi - toim) on kõik mängitav," ütles aasta algusest ajateenistust läbiv pallur.

Enda tagasitulekust: "Nüüd olen taastunud enam-vähem täielikult meniskivigastusest. Kui kaitsevägi lubab, siis olen igas järgnevas mängus olemas."

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all
NOORTEKOONDISED
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all (2)