Võidukas Sillamäe Silmet võttis Viimsilt võimaluse karikat kaitsta (0)

Sillamäe FC NPM Silmet kukutas karikasarjas Viimsi FC Smsraha. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis langes tiitlikaitsja Viimsi FC Smsraha konkurentsist, kui seitsmeväravalises duellis võttis napi võidu Sillamäe FC NPM Silmet.

Tasavägises duellis pääses esimese mehena skoorilehele Artur Makarov, kellele vastas enne vaheaega Anton Pfening. Pausi järel rebis Viimsi end 3:1 ette tänu Erik Grigorjevi ja Artur Bõstrovi tabamustele. Teisalt ei püsinud eduseis kaua: vähem kui kahe minutiga lõi Roman Kuzmitš seisu tagasi viiki. Viimase sõna ütles Sillamäe 4:3 võiduni viinud Vitali Andrejev.

Poolfinaali pääsesid peale Sillamäe FC NPM Silmeti ka Jõhvi FC Phoenix, JK Kohila ja Tallinna FC Cosmos.