Võiduseeria sai läbi: vigastatud Hojlundita mänginud United kaotas 90+7. minuti väravast (0)

Calvin Bassey ja Alex Iwobi murdsid Manchester Unitedi maha. Foto: Scanpix / Carl Recine / Reuters

Inglismaa kõrgliigas sai läbi Manchester Unitedi neljamänguline võiduseeria, kui kodus kaotati Fulhamile 1:2. United jätkab tabelis kuuendal ja Fuljam 12. kohal.

Manchester United mängis ilma vigastatud Rasmus Höjlundita, kellest sai hiljuti Premier League'i ajaloo noorim mängija, kes on kuus mängu järjest skoorinud. Klubi andis on Taani väravamasin kimpus lihasvigastusega ja jääb kuni kolmeks nädalaks mängudest eemale.

Manchester Unitedi peatreener Erik ten Hag liigutas Höjlundi puudumisel Marcus Rashfordi tipuründesse ning äärel alustasid Alejandro Garnacho ja Premier League'is alles teist korda väljakule pääsenud 19-aastane inglane Omari Forson.

Fulham asus teise poolaja keskel juhtima, kui nurgalöögi olukorras avas skoori Calvin Bassey, kes lõi oma karjääri esimese värava Premier League'is. Manchester United jõudis 89. minutil viigini, kui Harry Maguire lõi Bruno Fernandesi kauglöögi ja Fulhami väravavahi Bernd Leno tõrje järel lahtise palli võrku, aga võõrustajad lahkusid väljakult kaotusega, sest Alex Iwobi konksutas ennast seitsmendal üleminutil karistusalast löögile ja lõi Fulhami 2:1 võiduni.

Tabelis neljandal kohal asuv Aston Villa sai kodus 4:2 võidu Nottingham Foresti üle. Aston Villa asus Ollie Watkinsi ja Douglas Luizi väravatest avapoolajal 3:0 juhtima, aga Moussa Niakhate lõi vahetult enne poolajavilet ühe värava tagasi ja Morgan Gibbs-White vähendas teise poolaja alguses Foresti kaotusseisu 2:3 peale. Leon Bailey lõi 61. minutil lõppseisuks 4:2.

Juba neljandal minutil skoori avanud Aston Villa ründaja Ollie Watkins on tänavusel liigahooajal olnud osaline 24 väravas - löönud 14 väravat ja andnud 10 väravasöötu. Lisaks Watkinsile on 24 väravas osaline olnud Liverpooli ründaja Mohamed Salah (15 väravat ja 9 väravasöötu).

Crystal Palace alistas uue peatreeneri Oliver Glasneri debüütmängus Burnley 3:0, kui teisel poolajal skoorisid Chris Richards, Jordan Ayew ja Jean-Philippe Mateta. Brighton ja Everton leppisid 1:1 viiki, kui kümnemeheline Brighton viigistas Lewis Dunki väravast 90+5. minutil.

Aston Villa - Nottingham Forest 3:2 (3:1)
4. Ollie Watkins, 29., 39. Douglas Luiz, 61. Leon Bailey - 45+5. Moussa Niakhate, 48. Morgan Gibbs-White

Manchester United - Fulham 1:2 (0:0)