Võidusoone uuesti leidnud Vaprus püsib suures mängus (0)

Tõnis Vihmoja vormistas penaltist pärnakate võidu. Foto: Raido Kull

Esiliiga laupäevases ainsas mängus sai Pärnu Vaprus koduväljakul kindlalt 3:0 jagu Tartu Tammeka duubelrivistusest.

Kaks eelmist kohtumist 1:2 kaotanud Vaprus vormistas edu aluse avapoolaja keskel viie minuti sees, kui jala said valgeks Ronaldo Tiismaa ja Georg Grahv. Teise poolaja keskel teenis Tiismaa penalti, mille realiseeris Tõnis Vihmoja.

Teistel meeskondadel on kaheksanda vooru kohtumised veel pidamata, kuid Tammekast läks Vaprus tabelis uuesti mööda. Homme õhtul võõrsil PJK-ga kohtuv Nõmme United edestab Vaprust ühe ja Levadia U21 võõrustav tabeliliider Maardu Linnameeskond jääb Vaprusest nelja punkti kaugusele. Tammeka on viies, ent võib tulenevalt homsetest mängudest vooru lõpuks veel langeda.